18.8 C
Скопје
06:59 - 13 јуни, 2024

Ознака : ЈОВАНА КВРЖИЌ

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(ФОТОГАЛЕРИЈА) ЕКСКЛУЗИВНО СО ЈОВАНА КВРЖИЌ: Во Пакистан корона не постои, во Кипар носев маска и на отворено

Јасмина Кантарџиева Димков
Инспиративната Србинка Јована Квржиќ, блогерка за патување, а инаку, магистар по фармација и „на пат“ до звањето доктор по фармацевтски науки, веќе извесно време со своите професионални патнички ангажмани...