03:45 - 23 јуни, 2024

Ознака : Чавела Варгас

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдерЧудесни жени

Чавела Варгас: Глас длабок како болката на душата

Еспресо
Таа не пеела за болка, љубов, жени, алкохол, осаменост, туку таа била сите тие работи, затоа нејзините песни одземаат здив и те тераат да заплачеш....