16.8 C
Скопје
12:56 - 20 април, 2024

Ознака : бритни спирс

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Бритни „пиштол“ гола ги слави мемоарите: Милион лајкови за 12 часа

Еспресо
По шокантните мемоари кои неодамна ја здогледаа светлината на денот, Бритни Спирс реши да се опушти на плажа и тоа – целосно гола. Пејачката позираше...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Се гледаме во пеколот“: Бритни Спирс сподели чудна објава во пресрет на објавувањето на нејзините мемоари

Еспресо
На 24 октомври ќе бидат објавени мемоарите на американската поп пејачка Бритни Спирс, „Жената во мене“, кои и пред објавувањето веќе предизвикаа голема врева и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Неочекувана реакција: Џастин Тимберлејк зачуден од наводите во книгата на Бритни за нејзиниот абортус

Еспресо
Приказната на Бритни Спирс за абортусот беше вистинско изненадување за нејзиното поранешно момче Џастин Тимберлејк, пишува Дејли Мејл, повикувајќи се на извор. „Џастин смета дека...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Не само абортус: Бритни Спирс раскажа што ѝ направил Џастин Тимберлејк

Еспресо
Колку повеќе се приближуваме до 24 октомври, датумот на објавување на книгата „Жената во мене“ на Бритни Спирс, толку повеќе детали излегуваат во печатот за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бритни Спирс призна зошто абортирала: Џастин Тимберлејк трепери пред мемоарите на пејачката

Еспресо
Според пејачката, нејзиниот љубовник не бил подготвен толку рано да стане татко. Американскиот пејач Џастин Тимберлејк, се чини, има добра причина да се плаши од...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Таткото на Бритни Спирс хоспитализиран во тешка состојба

Еспресо
Џејми Спирс (71) бил хоспитализиран неколку недели поради тешка инфекција за која била потребна операција, пишува Пејџ сикс, цитирајќи извор близок до семејството. Оваа година...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Бритни Спирс пак танцува со ножеви: Ни полицијата не може да ја спречи

Еспресо
Полиција отишла во домот на пејачката по видеото споделено на Инстагран на кое се гледаат исеченици од нож на нејзиното тело, пренесува ТМЗ. Извор бизок...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бритни Спирс се повреди додека танцуваше со ножеви: „Долго време е фасцинирана од ножеви, ги чува под кревет“

Еспресо
Пејачката Бритни Спирс ја повредила раката додека танцувала со ножеви, пишува „Пејџ сикс“. Пред некој ден, 41-годишната Бритни Спирс сподели со своите следбеници на Инстаграм...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Бритни Спирс пак танцува на „шипка“: Најпровокативна кореографија до сега

Еспресо
41-годишната американска поп пејачка Бритни Спирс, која неодамна се раздели од сопругот, не престанува активно да танцува и да објавува видеа од нејзините танци на...
СветСлајдерСцена

(Видео) Сем Асгари ја „откачи“ Бритни Спирс и од Инстаграм: Таа му возврати со секси танц

Еспресо
29-годишниот иранско-американски актер и фитнес тренер Сем Асгари престана да ја „следи“ Бритни Спирс на Инстаграм откако тој поднесе барање за развод на почетокот на...