-0.2 C
Скопје
06:43 - 30 март, 2023

Ознака : бритни спирс

Свет Слајдер Сцена

Бритни Спирс е во тешка депресија поради децата: „Помошта е веќе задоцнета…“

Еспресо
Бритни Спирс минува низ тежок период според извор близок на пејачката/ Неодамна беше видена како вози сама во Лос Анџелес, откако се појави вест за...
Свет Слајдер Сцена

Бритни Спирс се соочува со многу потешки медицински проблеми отколку што е откриено: „Кога луѓето само би знаеле…“

Еспресо
Бритни Спирс веќе некое време е надвор од старателството на нејзиниот татко Џејми Спирс, но има и блиски до пејачката од А-листата тврдат дека таа...
Свет Слајдер Сцена

(Видео) Еуфорична серија пораки од Бритни Спирс: „Немам повеќе менаџери ни доктори во животот, земам само Прозак…“

Еспресо
Бритни Спирс се огласи на Инстаграм во четвртокот во обид да негира дека за малку ќе умрела откако роднините и пријателите се обиделе да интервенираат...
Свет Слајдер Сцена

Бритни Спирс одбива помош, а во страшна ментална состојба е: „Злоупотребува супстанции, се плашиме да не умре“

Еспресо
Бритни Спирс се бори со своето ментално здравје и злоупотреба на супстанции, а двата проблеми сега се доволно страшни што најблиските луѓе се многу уплашени,...
Свет Слајдер Сцена

Бритни Спирс ги искара фановите кои ѝ испратиле полиција: „Отидовте предалеку, ми ја нарушивте приватноста…“

Еспресо
Бритни Спирс ги критикува обожавателите кои испратиле полицајци во нејзината куќа само затоа што таа го избришала својот Инстаграм профил. Откако таа го избриша својот...
Свет Слајдер Сцена

Бритни Спирс пак го избриша Инстаграм пофилот: Фановите се во тревога, ѝ испратиле полиција во домот

Еспресо
Таканаречената принцеза на попот, Бритни Спирс, го избришала својот Инстаграм профил и веднаш нејзините милиони фанови се вознемириле, почнале да измислуваат секакви теории и да...
Свет Слајдер Сцена

(Видео) Уште една падната ѕвезда – вака реагираат фановите на најновата снимка на голата Бритни Спирс

Еспресо
„Бритни, навистина нема потреба од ова понижување. Што се случува?“„Тажно“. Уште една падната ѕвезда“. Вака реагираат фановите кои не го одобруваат однесувањето на Бритни Спирс...
Свет Слајдер Сцена

Прво интервју на таткото на Бритни Спирс: „Благодарение на старателството таа денес е жива!“, „Се плашам дека пак ќе заврши во уште поголема дупка отколку што беше“

Еспресо
Таткото на американската поп пејачка Бритни Спирс го даде првото големо интервју во кое раскажа зошто морал да го преземе старателството над својата ќерка. Џејми...
Свет Сцена

(Фото) Бритни Спирс пак гола со шок објава: „Сакам да бидам лоша, тоа лесно ми оди од рака“; фановите сметаат дека ѝ треба помош

Еспресо
Нова вознемирувачка фотографија доаѓа од Инстаграм профилот на Бритни Спирс. Поп ѕвездата сподели фотографија на која позира гола во када, со цвет на стратешко место....
Свет Слајдер Сцена

Бритни Спирс мислела дека татко ѝ се обидува да ја убие: „Се надевам дека ќе гори во пеколот“

еспресо
Бритни спирс во аудиоснимка што ја сподели на Твитер тврди дека нејзиниот татко Џејми се обидувал да ја убие додека ѝ бил старател од 2008...