5.8 C
Скопје
02:35 - 21 април, 2024

Ознака : гола

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Бритни „пиштол“ гола ги слави мемоарите: Милион лајкови за 12 часа

Еспресо
По шокантните мемоари кои неодамна ја здогледаа светлината на денот, Бритни Спирс реши да се опушти на плажа и тоа – целосно гола. Пејачката позираше...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ѕвездата на „Хари Потер“ позираше гола на 82 години: „Мразам големи гради, опуштен стомак, мали криви нозе“

Еспресо
Актерката Миријам Маргулис, најпозната по улогата на чудната професорка Спроут, во филмот Хари Потер, позира во јулското издание на британски Вог. Фотографиите и интервјуто на...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ пак се разголе: „Каде ме води оваа љубов?“

Еспресо
Теодора Џехверовиќ не престанува да провоцира на својот Инстаграм профил, каде секојдневно објавува фотографии. Неодамна таа беше критикувана за голотијата, па се пошегува на своја...
СветСлајдерСцена

(Фото) Ријана позира полугола во „авион“ издание: „Магија што ја создаде ова тело“

Еспресо
Ријана на својот Инстаграм профил сподели серија фотографии на кои позира полугола додека сè уште беше бремена со првиот син. 35-годишната пејачка облече златно дводелно...
СветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Мадона не остави ништо на фантазијата: Позира во „безобразни“ пози имитирајќи ја мајка си, ама…

Еспресо
Ќерката на Мадона, Лурдес Леон глуми позира во секси вечерен изглед. Фотографиите од фотосесијата таа ги сподели на социјалните мрежи.   View this post on...
СветСлајдерСцена

(Фото) Хилари Свонк позираше гола во седмиот месец од бременоста

Еспресо
Хилари Свонк пред неколку месеци ја објави веста дека ќе стане мајка со фотографии од трудничкиот стомак, како и со ултразвук. Актерката Хилари Свонк позираше...
СветСлајдерСцена

(Фото) Бремената ќерка на Деми Мур и Брус Вилис се појави гола за реклама

Еспресо
Најстарата ќерка на Деми Мур и Брус Вилис се појави во рекламна кампања за брендот за трудници Bumpsuit. Румер Вилис (34) стана нов амбасадор на...
СветСлајдерСцена

(Фото) Емили Ратајковски е најпрекрасна кога е угол гола: Искрена фотосесија која ги збудале фановите

Еспресо
Американскиот модел и дизајнерка Емили Ратајковски ги почести своите фанови на социјалните мрежи со искрена фотосесија. 31-годишната манекенка позираше целосно гола на сива позадина, покривајќи...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Оваа убавица сака да му испрати „голи“ фотографии на Путин за да го убеди да ја прекине војната: Каприс е раскошна богаташка…

Еспресо
Откако претходно позираше гола за да ја подигне свеста за инвазијата на рускиот претседател Владимир Путин во Украина, моделката, претприемачка и филантроп Каприс Буре продолжува...
БалканСветСлајдерСцена

(Фото) Ивана Нол оди чекор понатаму: „Ако го освоиме Светското првенство, ќе се соблечам гола“

Еспресо
Таа на првенството се прослави со оскудните модни комбинации, а гостуваше и на многу странски медиуми. Познато е, хрватската фудбалска репрезентација победи во полуфиналето на...