36.8 C
Скопје
17:41 - 18 јуни, 2024

Ознака : каприс

ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Оваа убавица сака да му испрати „голи“ фотографии на Путин за да го убеди да ја прекине војната: Каприс е раскошна богаташка…

Еспресо
Откако претходно позираше гола за да ја подигне свеста за инвазијата на рускиот претседател Владимир Путин во Украина, моделката, претприемачка и филантроп Каприс Буре продолжува...