14.8 C
Скопје
11:03 - 2 јуни, 2023

Категорија: Стил

Ви Препорачуваме Лајфстајл Локумче Наши Фаци Слајдер Стил Сцена

(Фото) Презгодната битолчанка со заслужена титула: Матеа Христовска е Мис најдобро тело на World Next Top Model 2023

Еспресо
Викендов во Бејрут, Либан, се одржа изборот за World Next Top Model за 2023 година. Нашата држава ја претставуваше 18-годишната убавица и модел Матеа Христовска...
Лајфстајл Локумче Свет Слајдер Стил Сцена

(Фото) Дева Касел во суперсекси издание снима спот за Долче и Габана: Неверојатно личи на мајка ѝ Моника Белучи

Еспресо
Ќерката на Моника Белучи и Винсент Касел, 18-годишната убавица Дева Касел, влезе во објективите на фотографите во Рим во понеделникот на 29 мај, кога глумеше...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Свет Слајдер Стил Сцена

(Фото) Ева Лонгорија пак блесна на црвениот тепих во секси фустан: Длабоко деколте и шлиц до бутот

Еспресо
Актерката Ева Лонгорија, позната по улогата на Габриел Солис во ТВ серијата Очајни домаќинки, присуствуваше на проекцијата на цртаниот филм Elementary, што се одржа на...
Лајфстајл Свет Слајдер Стил Сцена

(Фото) Џенифер Лопез ги запали социјалните мрежи со жешки пози, фановите ја критикуваат: „Нели не пиеш алкохол?!“

Еспресо
Пејачката, актерка и бизнисменка Џенифер Лопез повторно ги запали социјалните мрежи, позирајќи во рекламна кампања за сопствената линија на нискоалкохолни пијалоци Делола. Ѕвездата ги сподели...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Свет Слајдер Стил Сцена

(Фото) Адријана Лима се врати да го освои светот со женствени облини: Новата фотосесија остава без здив

Еспресо
Бразилскиот супермодел, поранешен ангел на Викторија Сикрет Адријана Лима стана хероина на рекламната кампања на Марк Џејкобс за сезоната есен 2023. Фотографии од кампањата се...
Лајфстајл Свет Слајдер Стил Сцена

(Фото) Ева Лонгорија е далеку од очајна домаќинка: Блесна во Кан со извајано тело

Еспресо
Актерката Ева Лонгорија, позната по улогата на Габриел Солис во ТВ серијата Очајни домаќинки, присуствуваше на премиерата на филмот „Стариот даб“ во режија на Кен...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Свет Слајдер Стил Сцена

(Фото) Опра Винфри никогаш не изгледала подобро: Откри како ги изгубила килограмите

Еспресо
Опра Винфри оваа среда ја покажа својата витка фигура на ревијата на Луј Витон, организиран во Италија, а кога се појави, многумина мораа да погледнат...
Лајфстајл Свет Слајдер Стил Сцена

(Фото) Шеќерната Кејт Мидлтон блесна во розов костум: Инспирација за сезоната на потопли денови

Еспресо
Снаата на кралот Чарлс Трети од Велика Британија, Кејт Мидлтон, го посети музејот Фаундлинг во Лондон, чиј покровител е таа, пренесува британски „Дејли меил“.  ...
Лајфстајл Свет Слајдер Стил Сцена

(Фото) На Хајди Клум ѝ „испаднаа“ градите во Кан: Освен голи гради, ги покажа и долгите нозе

Еспресо
Манекенката Хајди Клум (49) изненади со својот моден избор на 76. филмски фестивал во Кан кога на црвениот тепих прошета во необичен жолт фустан со...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Свет Слајдер Стил Сцена

(Фото) Јахтата на Џеф Безос од 500 милиони долари е украсена со скулптура од неговата девојка Лорен Санчез: Парот се релаксира на Мајорка

Еспресо
Милијардерот и основач на Амазон Џеф Безос го украси врвот на својата нова јахта Кору долга 127 метри со скулптура на која е прикажана неговата...