19.8 C
Скопје
02:46 - 18 јуни, 2024

Ознака : капути

Секојдневие

Модерни и грациозни – Најубавите капути на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Еспресо
Без добриот, квалитетен и грациозен капут не можеме да ги замислиме есента и зимата, а главното прашање е како да го изберете оној вистинскиот? Бојата,...
Секојдневие

Капути кои треба да ги облече секоја дама (ФОТО)

Igor
Најсигурниот избор се класичните и оверсајс моделите за кои не може да се каже дека никогаш не излегуваат од мода, но, тоа секако не значи дека...