21.8 C
Скопје
02:37 - 5 јули, 2022

Ознака : Еспресо

Дестинации и Дегустации

Како секогаш да изберете совршена лубеница?

Еспресо
Лубеницата е популарно летно овошје бидејќи најдобро освежува во летните денови. За да одберете сочна и зрела лубеница, обрнете внимание на следниве работи. Првиот и...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Дестинации и Дегустации

Здрав ручек: Тиквички полнети со просо

М.Р.
Доколку се двоумите што да подготвите денес за ручек имаме совршена идеја за вас. Подгответе тиквички полнети со просо, лесна и здрава варијанта на оброк...
Астро Мала астро школа Хороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 26 мај: Биковите горди, Лавовите во деловна дилема, а Вагите самоуверени

Еспресо
Овен Делувате многу енергично за да исправите разни деловни пропусти. Нема причина опширно да зборувате за вашите деловни планови, преземете конкретни чекори кои ќе ве...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 2 МАЈ: Овните со зголемен апетит на нервна база, Биковите упорни во решавањето на некој проблем, а Стрелците со бројни планови!

Еспресо
Овен Што се однесува до вас, направивте сѐ како што треба и нема потреба да се преиспитувате. Тоа е вашиот став и завршувате некои пријателски...
Астро Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 30 АПРИЛ: Биковите ги очекува флерт со колега, Рибите љубовна врска со партнер од минатото…

Еспресо
Овен Ако продолжите да се трудите околу работата, можете да остварите извонредни резултати. Можно е да не сте задоволни со ситуацијата во љубовта. Имате постојани кавги...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 29 АПРИЛ: Овните бараат подобра работа, Раковите го запоставуваат љубовниот живот, а Водолиите оптоварени со нови задолженија!

М.Р.
Овен Не сте задоволни од развојот на деловните настани. Мислите дека заслужувате подобра работа и размислувате како да ја најдете. Партнерот се труди да ве...
Астро Слајдер Хороскоп

Најдобрите љубовни парови меѓу хороскопските знаци

Слободен печат
Некои хороскопски парови функционираат подобро од другите, а врските помеѓу овие знаци обично се најдобри: Овен и Водолија Врската меѓу овие два авантуристички знаци никогаш...
Дестинации и Дегустации Женски печат Слајдер

Во време на велигденските пости, кога имате желба за нешто благо, овој колач е како создаден за вас

Теодора Циклевска
Во време на велигденските пости, кога имате желба за нешто благо, овој колач е како создаден за вас. Потребни состојки: 210 мл топла вода 110...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 29 МАРТ: Биковите креираат листа на приоритети, Девиците со оригинални идеа, а Јарците може да очекуваат добивка!

Еспресо
Овен Денес ве очекуваат некои ситни промени во работната атмосфера, но не бидете нервозни поради тоа, дел е од работата. Можеби ќе имате преговори кои...
Астро Мала астро школа Слајдер Хороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 28 МАРТ: Овните за избегнуваат заеми и задолжувања, Биковите во недоразбирања со соработниците, а Вагите нервозни!

Еспресо
Овен Фокусирајте се на она што го работите и не правете планови за кои сте свесни дека во моментот не можат да се реализираат. Избегнувајте...