20.8 C
Скопје
02:41 - 30 јуни, 2022

Ознака : македонија

Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Славчо Попоски: Температурите одат нагоре, МНОГУ ТОПЛО време

Еспресо
– Денес времето во Македонија ќе биде сончево и МНОГУ ТОПЛО со мала локална облачност. Ќе дува умерен, повремено на некои места засилен ветер од...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Славчо Попоски: денес многу топло и спарно време, температури од 40 степени се пред нас…

Еспресо
Денес времето во Македонија ќе биде сончево и МНОГУ ТОПЛО со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен, а Долж Повардарието повремено...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие

Славчо Попоски најавува невреме – пороен дожд, грмежи и засилен ветер

Еспресо
– Под влијание на МНОГУ ТОПЛАТА воздушна маса од Африка, во следните денови времето во Македонија ќе биде сончево и МНОГУ ТОПЛО со мала локална...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Славчо Попоски најавува пороен дожд по многу топлото време

Еспресо
– Денес времето во Македонија ќе биде сончево и МНОГУ ТОПЛО со мала локална облачност. Особено Долж Повардарието и во источните предели ќе дува умерен,...
Ви Препорачуваме Еспресо Женски печат Слајдер

(Фото) Дамата во црвено од Финска ја занеме Владата на Ковачевски; што значи црвената боја за Сана Марин која често ја носи

Ј.К.Д
Одамна не сме имале толку убава гостинка, згора на тоа – облечена во фустан во силна црвена нијанса, избор што отскокнува од класичните и строги...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Славчо Попоски најавува жежок африкански бран, 40 степени температури!

Еспресо
– Денес времето во Македонија ќе биде сончево и ТОПЛО со мала до умерена локална облачност и со слаб до умерен ветер од западен и...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Славчо Попоски најавува екстремно високи температури и УВ-индекс, еве од кога

Еспресо
– Во следните денови времето во Македонија ќе се задржи претежно стабилно, суво и сончево со мала до умерена локална облачност. Повремено ќе има услови...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Славчо Попоски најавува до 35 степени и екстремно висока вредност на УВ-индексот

Еспресо
– Денес, како и во следните денови времето во Македонија ќе биде претежно стабилно, суво и сончево со мала до умерена локална облачност. Повремено во...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Сцена

(ВИДЕО) Јелена Карлеуша со приватен авион слета во Охрид: За себе вели дека е единствената „гола жена која е најдобро облечена“

М.Р.
Пејачката на социјалните мрежи објави уште една провокативна фотографија. Јелена Карлеуша секогаш привлекува големо внимание со своите стајлинзи.   View this post on Instagram  ...
Ви Препорачуваме Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Славчо Попоски прогнозира поројни дождови и силен ветер

Еспресо
– Утре, како и во четврток времето во Македонија ќе биде претежно стабилно, суво и сончево со мала до умерена локална облачност. Повторно услови за...