Ознака : ѕвезде гранда

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Ѓорѓе Давид: Веќе трет ден сум во болница, ги чекам резултатите од тестот за коронавирус

Еспресо
Познатиот српски рокер и член на жирито во „Ѕвезде Гранда“, Ѓорѓе Давид, се огласи на социјалната мрежа Инстаграм, каде напиша дека веќе трет ден се...