12.8 C
Скопје
08:21 - 15 април, 2024

Еве колкава ќе биде платата на новата водителка на „Ѕвездите на Гранд“: Саша Поповиќ го одврза ќесето

Српската екипа на „Папарацо лова“ ја сними новата водителка на Ѕвездите на Гранд, Ана Севиќ, непосредно пред снимањето на нејзината прва емисија, а тоа утро камерите ја снимија како оди да се нашминкаи да ја дотера фризурата.

На многумина им падна в очи нејзиното возило во златна боја, станува збор за нов модел на автомобил од марката „смарт“.

Принтскрин, Папарацо лов

Ана Севиќ, инаку, сега живее со семејството во елитната населба во Белград, на Бежанијска коса, каде живеат многу од познатите музичари.

Саша Поповиќ наводно го одврзал ќесето за да ѝ даде пристојна плата на Ана.

– Одлуката ја донесе Поповиќ, кој сака да го врати стариот сјај на натпреварувањето. Саша преговарал со Ана и се договориле за цифра од 5.000 евра – изјавил изворот за српски „Ало“.

Слични објави

Кои хороскопски знаци ќе пливаат во пари оваа недела: За Скорпиите зголемување на платата, за Рибите нови инвестиции

еспресо

(Фото) Јована Јеремиќ во емисија во живо ги покажа гаќите, цела Србија откри каква долна облека носи водителката!

Еспресо

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо
Се вчитува....