11.8 C
Скопје
19:20 - 20 април, 2024

Цеца за промените на „Ѕвездите на Гранд“: „Нека внимава да не изгори, нема долго да трае“

Пред два дена започна снимањето на новата сезона на музичкото натпреварување „Ѕвезде Гранда“, а Саша Поповиќ на новинарите им откри се за промените во музичкото натпреварување.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

Пејачката Ана Севиќ застана пред камерите на местото на водителката Сања Кужет додека Сања е на породилно, додека Ивана Петерс ја замени Цеца Ражнатовиќ која е осутна поради настинка.

Пејачката денеска се појави во бел фустан, кој ја истакна нејзината витка линија, а комбинацијата ја комплетираше со чизми до колена.

Пејачката ги коментираше промените во музичкото натпреварување и тоа што Драган Којиќ Кеба привремено ќе ја замени Ана Бекута.

„Нема долго да трае. Сега ќе видам како ќе работи Кеба, не знам, не го познавам, со години е човек со искуство што се однесува до естрадата“, рече таа и коментираше за неговата изјава дека неговиот кандидат ќе победи:

„Кој негов кандидат? Саша Поповиќ…Нека внимава да не изгори“’, рече на шега пејачката.

 

Слични објави

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо
Се вчитува....