Tag : Ѕвездите на Гранд

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Ѓорѓе Давид позитивен на коронавирус: Очаен сум, ова е пекол!

Ѓорѓе Давид (55) е позитивен на COVID – 19, коронавирусот. – За жал… потврдено е дека имам коронавирус. Не разбирам… Очаен сум. Вирусот ќе помине....
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Марија Шерифовиќ се појави во пижами во „Ѕвездите на гранд“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“ ги воодушевите сите гледачи, со оглед на тоа дека беше малку поинакво издание од вообичаеното.  Имено, Марија Шерифовиќ на...
Ви Препорачуваме Дома Сцена

Младиот пејач Филип Пецовски сними еротско видео за неговата нова песна (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Младиот пејач Филип Пецовски кој се прослави по неговото учество во минатогодишната сезона на „Ѕвездите на Гранд“, ја сними својата втора песна. Новата нумера носи...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

„Срце мое слепо“: Карлеуша го „пецна“ Саша Поповиќ, па тој урнебесно и возврати! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Во сабота не очекува нова емисија од „Ѕвездите на Гранд“, а повторно жирито се најде во центарот на вниманието. Во еден момент Марија Шерифовиќ се...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Само Јелена Карлеуша има храброст да се облече вака! (ФОТО)

Васко Спасоски
Јелена Карлеуша денеска на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појавила во весели тонови и тотално различно издание од она што бевме навикнати да гледаме....
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Јелена Карлеуша никогаш не облекла пократко од ова! (ФОТО)

Васко Спасоски
Јелена Карлеуша и овој пат блескаше на снимањето на емисијата „Ѕвездите на Гранд“. Пејачката повторно привлече внимание со својјот стил. Ј.К. овој пат облече прекраток...
Ви Препорачуваме Дома Сцена

Секогаш се шокирам кога ќе ја изберат Вики: Јелена Карлеуша и Вики Миљковиќ се скараа за нашиот Мите Стоилков (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Победникот од втората сезона на „Ѕвездите на Пинк“, Мите Стоилков се натпреварува во новата сезона на едно од најгледаните музички шоуа на Балканот, „Ѕведите на...
Дома Сцена

Џенан Лончаревиќ воодушевен од нашата Мими Јовановска: Таа има сè што треба да има една пејачка (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Познатиот српски пејач Џенан Лончаревиќ ја испофали нашата млада пејачка Мими Јовановска која се натпреварува во едно од најпопуларните музички шоуа во регионот „Ѕвездите на...
Лајфстајл Сцена

Како да е гола! Водителката од „Ѕвездите на Гранд“ ги збуни гледачите! (ФОТО)

Igor
Сања Кужет важи за една од најатрактивните водителки во Србија, а на последното снимање на „Ѕвездите на Гранд“ таа се појави во креација која ги...
Лајфстајл Сцена

Цревата и се испреплеткале: Актуелната учесничка на „Ѕвездите на Гранд“ ИТНО оперирана!

Igor
Пејачката и учесничка во актуелната сезона на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ Тамара Радмиловиќ, објави фотографија на Инстаграм на која се гледа дека е хоспитализирана и...