9.8 C
Скопје
6 декември, 2021

Ознака : Дара Бубамара

Балкан Слајдер Сцена

ФОТО: Пејачката Дара Бубамара започна да живее со 23 години помладиот партнер!

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка Дара Бубамара ја пронајде својата среќа покрај младиот бизнисмен Тони, а разликата во возраста од скоро две и пол децении не е...
Балкан Слајдер Сцена

ФОТО: Ретко го покажува: Дара Бубамара објави фотографија со нејзиниот татко!

Васко Спасоски
Пејачката Дара Бубамара на Инстаграм сподели фотографија со својот татко Петре Аџиќ кој ретко се појавува во медиумите. Таа на своите кратки стори приказни објави...
Балкан Слајдер Сцена

ФОТО: Повеќе не се кријат: Дара Бубамара се бакнува со новото момче, но фановите забележаа нешто поинтересно!

Васко Спасоски
Пејачката Дара Бубамара веќе некое време ужива во љубовна врска со доста помладо момче од неа. Неговото име е Тони, а двајата на почетокот ја...
Балкан Слајдер Сцена

Соседите на Дара Бубамара не ја „мирисаат“ многу: Нема закон за неа, прави што сака!

Васко Спасоски
Последните месеци познатата српска пејачка Дара Бубамара е во центарот на вниманието на јавноста им медиумите поради врската со помладото 24-годишно момче , со кого...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Српската пејачка Дара Бубамара бремена од 23-годишното момче?

Васко Спасоски
Пејачката Дара Бубамара моментално е во Турција, каде со своето младо момче ужива да ги посетува знаменитостите на оваа земја. Последните неколку дена таа во...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Додека цел свет мака мачи со короната, Дара Бубамара објави жешки фотки од Занзибар! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската пејачка Дара Бубамара (44) моментално ужива во Занзибар, а со неа е и едно момче, претприемачот Тони, за кој се шпекулира дека има околу...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Откриена вистината за новото 21-годишно момче на Дара Бубамара: Шетаат со парите на татко му! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пред неколку дена, пејачката Дара Бубамара замина на одмор во Занзибар, со своето 21-годишно момче Тони, и како што е напишано во српските медиуми, сето...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Дара Бубамара го банкнува 21-годишното момче додека ја вози во скапоцениот автомобил! (ФОТО)

Васко Спасоски
Дара Бубамара во последно време се почесто објавува фотографии и снимки со 21 годишното момче, извесен бизнисмен кој се претставува како Тони. Откако зедно беа...
Балкан Слајдер Сцена

Дара Бубамара на роденденот на Јелена Карлеуша се појавила со „мечка“ од 150.000 евра (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Дара Бубамара (44) беше една од гостинките на 42. Роденден на Јелена Карлеуша, која поп-ѕвездата го прослави на 17 август, во својата нова вила. Бубамара...
Балкан Слајдер Сцена

Дара Бубамара го покажа задникот: Нејзините бујни гради паѓаат во втор план! (ФОТО)

По летувањето на Азруната обала, српската пејачка Дара Бубамара сега одмара во Хрватска. Пејачката веќе се сместила и на големо ужива во убавините на Јадранското...