-0.2 C
Скопје
05:14 - 29 јануари, 2022

Ознака : Дара Бубамара

Балкан Слајдер Сцена

Прво во Грција, па сега во Монте Карло: Дара Бубамара ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

Васко Спасоски
По летувањето во Грција, пејачката Дара Бубамара повторно замина на одмор, но овој пат во Монте Карло. И како што се очекуваше, Дара веднаш при...
Балкан Слајдер Сцена

Сама на плажа: Дара Бубамара стигна во Грција и веднаш ги покажа своите „петки“ во тесно бикини! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската пејачка Дара Бубамара ја искористила приликата и веднаш штом ги отворија границите, таа замина на летување, од каде ја „отвори“ сезоната со жешки фотографии...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Дара Бубамара на настап се појави со заштитна маска, а после „дрмна“ ракија (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Дара Бубамара (43) настапуваше во Сплит, а на сцената се појави со еден детаљ кој сите ги изненади. Дара се поешгува со пристните, па...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Дара Бубамара изгледа малку лаже! Српската пејачка плаќа приватен авион од 15.000 евра за да стигне на настап што го наплатува 7.000 евра?

Васко Спасоски
Српската пејачка Дара Бубамара повторно има хит изјава! Пејачката се жалела дека често патува и дека тоа ја изморува, па во ситуациите кога не и...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Дара Бубамара ги има најголемите гради на естрадата, а еве ја пред операциите! (ФОТО)

Еспресо
Дара Бубамара важи за една од пејачките со најголеми гради на балканската естрада. Меѓутоа, не секогаш можела да се пофали со вакво бујно деколте. View...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

„Штом го погледнав…“ Дара Бубамара повторно снимила експлицитно видео! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачката Дара Бубамара (43) е позната по своите песни, но и по многубројните секс скандали, по кои ветуваше дека ќе се опамети. Меѓутоа, изгледа дека...
Лајфстајл Сцена

Ова се цените за новогодишните настапи на Цеца, Шерифовиќ, Дара Бубамара, а погледнете за колку ќе пее Дино Мерлин во Скопје! (ФОТО)

Igor
Полека започнува да се зборува кој каде ќе настапува за Нова Година, а белградските ресторани се натпреваруваат кој ќе ја има како гостин најоглемата ѕвезда....
Лајфстајл Сцена

Ова е старата Дара Бубамара! Пејачката покажа скроз голи гради (ФОТО) (+18)

Igor
Популарната пејачка Дара Бубамара објави безобразна фотографија, а поради нејзините потполно голи гради веруваме дека на нејзините фанови не им беше сеедно. Дара позира во...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Тажна вест од Србија: Од 30 деца, 25 на префиксот „буба“ додале „корели“, а пет од нив – „мара“ (ФОТО)

Igor
Дека раперите Џала Брат и Буба Корели достигнале огромна популарност кај младата генерација сведочи следната ситуација. Имено, Твитер заедницата во Србија тврди дека од 30...
Лајфстајл Сцена

Британските таблоиди си играат мајтап со Дара Бубамара: Пејачката кога ќе види ќе полуди! (ФОТО)

Igor
Познатата српска пејачка Дара Бубамара овие денови е главна тема во странските таблоиди, кои ја исмејуваат дека таа се фотошопира. Имено, како пренесува британскиот „Дејли...