-0.2 C
Скопје
05:01 - 29 јануари, 2022

Ознака : Дара Бубамара

Лајфстајл Сцена

Дара Бубамара се изгладнува, тренира, слабее – останаа само ОГРОМНИТЕ гради (ВИДЕО)

Igor
Дара Бубамара, позната по своите облини од време на време „кубури“ со килограми, па одлучи да гладува за да си ја врати својта добра линија....
Лајфстајл Сцена

ЈА НАПАДНАА: Јелена, лошо влијаеш врз Дара Бубамара!

Igor
Обожавателите на Дара Бубамара започнаа хајка на социјалните мрежи против Јелена Карлеуша. Тие ја обвинуваат дека поради нејзе, нивната омилена пејачка непримерно се однесува на...
Лајфстајл Сцена

Средба на ЛУТИТЕ РИВАЛКИ во авион: Сека Алексиќ по грешка седнала на местото на Дара Бубамара

Igor
Дара Бубамара и Сека Алексиќ скоро цела година не сакаат да се видат. Меѓутоа, како што дознава Курир.рс, минатата недела поранешните другарки се сретнале прв...
Лајфстајл Сцена

Дара Бубамара во НОВ СКАНДАЛ: Пејачката се најде на САЈТ ЗА ВОЗРАСНИ (ФОТО 18+)

Igor
Се чини дека пејачките од регионот некогаш воопшто не можат да се ослободат од скандалите, кои им се случуваат еден по друг. Овојпат во центарот...
Лајфстајл Сцена

ИСПЛИВАА ФОТКИ ОД ПЕЈАЧКИ НА ПО*НО САЈТ: Дали е можно сите да завршиле таму? (ФОТО 18+)

Igor
На социјалните мрежи кружи фотографија на која се наоѓаат речиси сите естрадни личности од српската и балканската естрада. На тоа не би имало ништо необично,...
Лајфстајл Сцена

ФОЛК-ЅВЕЗДАТА БРУТАЛНА: Ја обвини познатата пејачка дека ја имитира

Igor
Дара Бубамара внимателно ја следеше Мет галата и не можеше, а да не забележи дека Кејти Пери „позајмила“ идеја за својот изглед токму од нејзе....
Лајфстајл Сцена

Дара Бубамара провокативно за 1 Мај (ФОТО)

Igor
Српската пејачка Дара Бубамара по повод 1 мај денот на трудот на својот Инстаграм профил објави фотографии на која во провокативно издание им го честита...