Tag : ана севиќ

Балкан Слајдер Сцена

ФОТО | Се породи поранешната сопруга на Дарко Лазиќ: Ана Севиќ доби уште една ќерка!

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка и поранешна жена на пејачот Дарко Лазиќ се породи и на свет донесе уште едно девојче. Имено, Ана ја има ќерката Лорена...
Лајфстајл Сцена

ДОЛГО ЧУВАНА ТАЈНА: Ова е вистинската причина за разводот на Дарко Лазиќ

Igor
Пред повеќе од една година се разделија Дарко Лазиќ и Ана Севиќ, а тој во секој момент треба да стане татко со својата нова свршеница...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian