4.8 C
Скопје
03:37 - 4 март, 2024

Ознака : ана севиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Покажа што значи добро да се омажиш: Ана Севиќ на снимањето на „Ѕвезде Гранда“ дојде со автомобил од 130 илјади евра

еспресо
Познато е, Ана Севиќ стана водителка на „Ѕвезде Гранда“ и по речиси една деценија се врати на сцената од која и самата дојде. Таа пред...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ана Севиќ за новата работа во „Ѕвездите на Гранд“: Децата ме бојкотираат

еспресо
Ана Севиќ го зазеде местото на водителката Сања Кужет, која е на породилно отсуство, во познатото музичко натпреварување Ѕвездите на Гранд, а сега откри како...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ана Севиќ проговори за работата: „Себеси постојано се критикувам“

еспресо
Пејачката Ана Севиќ, сега и актуелна како нова одителка на Ѕвездите на Гранд, вели дека е голем перфекционист, па нема да се зафати со работа...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Тука израснала новата водителка на „Ѕвездите на Гранд“, Ана Севиќ: Денес живее во луксузен дом

Еспресо
Поранешната пејачка Ана Севиќ ја најде среќата покрај својот сопруг, бизнисменот Даниел Недељковиќ со кој често се појавува на јавни настани. Тие се венчаа во...
БалканСлајдерСцена

ФОТО | Се породи поранешната сопруга на Дарко Лазиќ: Ана Севиќ доби уште една ќерка!

Васко Спасоски
Познатата српска пејачка и поранешна жена на пејачот Дарко Лазиќ се породи и на свет донесе уште едно девојче. Имено, Ана ја има ќерката Лорена...
ЛајфстајлСцена

ДОЛГО ЧУВАНА ТАЈНА: Ова е вистинската причина за разводот на Дарко Лазиќ

Igor
Пред повеќе од една година се разделија Дарко Лазиќ и Ана Севиќ, а тој во секој момент треба да стане татко со својата нова свршеница...