4.8 C
Скопје
21:38 - 28 јануари, 2022

Категорија: Наши Фаци

Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ОВА Е ТРЕТАТА „СЕСТРА“ НА ЈЕЛЕНА И ВИКТОРИЈА: Убавината е наследна – запознајте ја госпоѓа Спенџарска!

М.Р.
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку објавите...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ПОРАНЕШНИОТ ВОДИТЕЛ ГОЦЕ „ОД УТРИНСКА“ СТАНА ТАТКО: Добредојде Јована!

М.Р.
Еден од омилените водители на македонската публика, особено на „утринците“ Гоце Андреевски, стана татко. Гоце беше дел од водителската екипа на „Утринска на Телма“, но...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) „ОВА ЛЕТО ЌЕ БИДЕШ МОЈ СОПРУГ“: Елена Стефановска и Бојан ја славеа љубовта, а на раката на водителката блеска прстен со пет дијаманти!

М.Р.
Вистинско уживање е да се следи профилот на нашата водителка, инфлуенсерка и продуцентка, Елена Стефановска, позната и како Елена – „Живот со стил“, по името на нејзината емисија....
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

„УТРЕ ЌЕ ГО ИСПРАТИМЕ ВО ВЕЧНОСТА ТАТКО МИ АЛЕКСАНДАР“: Игор Џамбазов се обрати до сите кои сакаат да се збогуваат со омилениот маестро

М.Р.
Македонија пред два дена се прости со својот маестрален диригент и композитор Александар Џамбазов. Веста за смртта на маестро Џамбазов ја соопшти неговиот син Игор на...
Ви Препорачуваме Еспресо Женски печат Наши Фаци Сцена

(ВИДЕО) БОЈАНА СО НОВА БАЛАДА И СПОТ: Приказна за отсуството на емпатија во свет полн со предрасуди 

Еспресо
Секогаш доминантна и полна со изненадувања, Бојана Скендеровски повторно чекори цврсто на македонската естрада, со нова и моќна приказна трансформирана во емотивна мелодија. Видео записот...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ПРВО ТОПЛЕС, А ПОТОА САМО СВИЛЕНА МАРАМА НА ГРАДИТЕ: Инстаграм профилот на Антониа Гиговска „гори“!

М.Р.
Нашата позната пејачка Антониа Гиговска постојано е во чекор со светските трендови. За нејзиниот изглед „од глава до пети“ се грижи професионален тим на стилисти од нашата...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ВИДЕО) ТАМАРА ТОДЕВСКА: На ова видео плачам секој пат. Мама ќе пее за вас додека дише!

М.Р.
Вистинско уживање е кога Тамара Тодевска споделува забавни содржини на својот инстаграм – профил, особено од семејните моменти. По долгата пауза пејачката се врати на својата работа...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ОД СРЦЕ ЗА ТОШЕ: Манекенката Емилија Розман по 17-ти пат даруваше крв на денот на роденденот на Проевски

М.Р.
Познатата манекенка и сопственичка на приватен бизнис Емилија Розман, на социјалните мрежи сподели фотографии од нејзиното 17-то крводарување. Познатата убавица постојана го привлекува вниманието на...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ТОНИ ЦЕТИНСКИ: Среќен роденден Тоше! Ти и Аки повторно запејте ја „Есен во мене“

Милена Ри
Во сеќавање нашиот Тоше Проески, неговиот голем пријател и колега, хрватскиот пејач Тони Цетински со своите обожаватели постојано споделува дека никогаш нема да го преболи...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ИЛИНА АРСОВА СЕ ПРОСТИ ОД МАЕСТРО ЏАМБАЗОВ: Ние вака ќе си се памтиме, насмеани и ведри…

М.Р.
Денес на социјалните мрежи омилениот актер и шоумен на многу генерации Игор Џамбазов се прости од својот татко, нашиот маестрален композитор и диригент Александар Џамбазов....