5.8 C
Скопје
05:04 - 4 март, 2024

Ознака : кариера

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Ќе стекнат успех и слава:  Три хороскопски знаци ќе направат пробив во кариерата во 2024 година

Еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци кои во 2024 година би можеле да достигнат ново професионално ниво. Ги очекува успех во кариерата доколку успеат да ја...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Три хороскопски знаци ќе го најдат клучот на богатството: Еве кои среќници наскоро ќе се опарат

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, чии претставници ќе можат да постигнат успех во финансиската сфера до крајот на тековната недела, поточно до 29 октомври....
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Скандали и отказ: Два хороскопски знаци се на чекор од фатална грешка

Еспресо
Астролозите во соработка со таролозите предупредија дека новата недела ќе им донесе проблеми на претставниците на два знака на Зодијакот. Тие ризикуваат да направат фатална...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Глумицата Анѓелка Прпиќ го смени презимето: Кариерата ќе ја гради под друго име

Еспресо
Популарната српска глумица Анѓелка Прпиќ, која неодамна на интимна церемонија во еден ресторан во Земун се омажи за Марко Жугиќ, го смени презимето. На нејзиниот...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Очекувајте успех во кариерата: Три хороскопски знаци ќе имаат среќа на работа во септември

Еспресо
Астролозите ги именуваа хороскопските знаци кои во првиот месец од есента ќе биде успешни на полето на кариерата и во професионалното напредување. Првиот месец од...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Ќе се искачат на врвот: Три хороскопски знаци ќе постигнат невиден успех до крајот на оваа година

Еспресо
Астролозите во соработка со таролозите предвидуваат дека до крајот на 2023 година само три знаци од Зодијакот ќе можат да постигнат невиден успех. Ќе полетаат...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

„Тресок“ во кариерата: Три хороскопски знаци ризикуваат да останат без работа наскоро

Еспресо
Астролозите наведоа неколку знаци на Зодијакот кои можеби ќе останат без работа во блиска иднина, но во секој случај ќе бидат со скратени финансиски средства....
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Каков успех! Три хороскопски знаци ќе се вивнат во височините на деловен план следната недела

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе бидат особено успешни следната недела, од 10 до 16 јули. Станува збор за три знаци на...
АстроСлајдерХороскоп

Успех во кариерата: Кои хороскопски знаци ќе имаат среќа на работното место во јули?

Еспресо
Астролозите наведоа три знаци на Зодијакот, кои вториот месец од летото ќе имаат многу среќа во работата и кариерата. Овен Вториот месец од летото на...
АстроСлајдерХороскоп

Ќе бидат наградени: Три хороскопски знаци наскоро ќе направат пробив во нивните кариери

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои во јуни 2023 година можат да направат пробив во нивните кариери. Ќе ги завршите сите стари работи и...