Tag : кариера

Наши Фаци Слајдер Сцена

ВИДЕО | Пријатно освежување на македонската естрада: Младата Лара пее „растура“, a за два дена промовира нова песна!

Васко Спасоски
Велат дека светот останува на младите, па ако е така тогаш и музиката останува на младите. На нашата музичка сцена последниве години се појавија многу...
Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 11 декември: Погледнете кој треба да внимава на своето здравје!

Васко Спасоски
ОвенВие секогаш сакате да се чувствувате пожелно и да имате постојана потврда од спротивниот пол. Тоа е главната причина што вие не сакате да преземате...
Лајфстајл Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 9 декември: Љубов, здравје и работа!

Васко Спасоски
ОвенЧувствувате голема потреба да доминирате на работното место и во вашето деловно опкружување. Понекогаш сте напорни и тешки. Имате сила да се борите со предизвиците...
Слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 27-ми ноември: За некој љубовниот живот е во подем!

Васко Спасоски
ОвенГо привлекувате вниманието на младите и комуникативни луѓе. Сепак, сè она што ви се нуди не го задржува вашето внимание. Може да ве привлече некоја...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 26 март: Погледнете каков ден ве очекува!

Васко Спасоски
Овен Поволен ден ако сте планирале ново патување. Можете да очекувате убав ден за работа. Тежок период на полето на љубовта, ги преиспитувате своите одлуки....
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 25 март: Љубов, кариера и здравје!

Васко Спасоски
Овен Доаѓа до подобрување на работата. Ќе имате многу позитивна енергија. Ако имавте проблеми на полето на љубовта, денеска е совршен ден да ги решите....
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Здравје, кариера и љубов: Дневен хороскоп за 23 март!

Васко Спасоски
Овен Многу сте мрзеливи. Денеска ќе ги извршите само основните обврски. Комуникацијата со саканата личност е променлива. Почнувате да се грижите. Избегнувајте ги цигарите. Бик...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 14 март: Кариера, љубов и здравје!

Васко Спасоски
Овен Внимавајте на можните компликации на полето на работата. Неповолен ден за вас. Можете да се надевате на убаво познанство со личност која ќе ви...
Убавина

Неодоливата Анита Херберт е фитнес модел со многу успеси во својата кариера! (ФОТО)

Еспресо
Анита Херберт е професионален бикини спортист и фитнес модел со потекло од Унгарија. View this post on Instagram There are 2 types of people when...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 26 февруари 2020 година: Близнаците не можат да се организираат, Скорпиите ќе ги мачи несоница

Васко Спасоски
Овен Внимавајте на комуникацијата со соработниците, бидејќи можат да се јават проблеми. Потребно е да имате трпение за да напредува односот со саканата личност. Не...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian