Ознака : успех

Секојдневие

Овие бои се симбол на среќа, успех и благосостојба – Добро е да ги имате во домот за претстојните празници!

Еспресо
Со една од овие бои задолжително украсете го својот дом… Китењето на елката е еден од најубавите ритуали кои ги повторуваме секој декември. Сигурно веќе...
Балкан Ви Препорачуваме Лајфстајл Сцена

Ова е човекот кој ја однесе Емина Јаховиќ до самиот врв на естрадата: Тоа ми се исплатеше и духовно и материјално! (ВИДЕО)

Еспресо
Познатиот пејач Хари Варешановиќ направи големи хитови за пејачката Емина Јаховиќ, а тоа се песни кои и ден денеска се пеат во сите ноќни клубови...
Секојдневие

Три клучни промени за жената која посакува успех

Еспресо
1. Престанете да се извинувате Доколку сте погрешиле, извинете се, но доколку тоа го правите постојано и без причина така ја губите својата моќ. Луѓето...
Сцена

Нијанси кои асоцираат на успех и моќ: Со овие бои секоја комбинација изгледа скапо! (ФОТО)

Igor
Експертите откриваат кои бои секој аутфит можат да го направат луксузен и поскап. Постојат некои тонови кои сами по себе асоцираат на моќ и луксуз,...
Сцена Хороскоп

Овие личности ги очекува огромна промена: 4 хороскопски знаци кои дефинитивно ќе успеат во животот!

Igor
БИК Биковите се настроени кон естетиката. Нив им е многу важно во каков простор живеат, што имаат на ѕидовите, но тоа што им е најважно...