11.8 C
Скопје
22:16 - 26 февруари, 2024

Ознака : Викенд

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд среќници: Празник во срцата на три хороскопски знаци

Еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци во чии срца ќе има вистински празник овој викенд, од 17 до 18 февруари 2024 година. Сè за нив ќе...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд хороскоп за сите хороскопски знаци: Супер расположение за Лавовите, флерт за Водолиите, внимание на пат за Вагите…

Еспресо
Овен Викендов на Овенот ќе му донесе можности да реши многу задачи и проблеми, но позитивен развој на настаните е можен само под еден услов...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Што ги очекува хороскопските знаци за празничниот викенд: Неочекувани средби за Водолиите, пресврт за Овните, нови можности за Лавовите…

Еспресо
Астролозите составија прогноза за сите хороскопски знаци за последните денови од 2023 година. Дознајте што ве чека во годината што заминува и какви можности ви...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд хороскоп: Три хороскопски знаци ќе летаат на крилјата на среќата, но само ако имаат храброст

Еспресо
Среќата е на страната на храбрите и време е да покажете колку сте бестрашни! Непоколебливо следете се себе си и вашиот ритам овој продолжен викенд...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд љубовџии: Два хороскопски знаци ќе бидат на седмо небо во облаци од страсти

Еспресо
Астролозите именуваа два знака на Зодијакот кој во периодот од 10 ноември заклучно со 12 ноември ќе летаат во облаци и тоа поради љубов. Кој...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд плачковци: Два хорскопски знаци горко ќе заплачат овој викенд

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот, кои ќе бидат предмет на животни искуства овој викенд. Ќе треба да ги издржат тешките датуми 4-ти и 5-ти...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд среќлии: Четирите хороскопски знаци викендов ќе полудат од радост

Еспресо
Астролозите именуваа четири знаци на Зодијакот за кои 4 и 5 ноември ќе бидат толку успешни и среќни што едноставно можат да „полудат“ од позитивни...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд љубовџии: Дури пет хороскопски знаци ќе чувствуваат пеперутки во стомакот

Еспресо
Астролозите овојпат именуваа дури пет знаци на Зодијакот за кои овој викенд ќе помине под среќна ѕвезда во однос на чувстава. Кој ќе почувствува пеперутки...
UncategorizedАстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд љубовџии: Четири хороскопски знаци ќе започнат нова романса

Еспресо
Астролозите именуваа четири знаци на Зодијакот, чии претставници ќе бидат во центарот на вниманието и до крајот на тековната недела ќе остварат нови познанства, ќе...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд љубовџии: Два хороскопски знаци ќе ја сретнат судбинската љубов

Еспресо
Астролозите направија љубовен хороскоп за сите знаци на Зодијакот за овој викенд (петок 27 до недела 29 октомври) и заклучија дека два хороскопски знаци ќе...