21.8 C
Скопје
02:23 - 5 јули, 2022

Ознака : Скандал

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Хари и Меган во домот на Опра: на пат е уште едно интервју? Нов „бум“ на хипотезите за уште еден скандал!

Еспресо
Војводите од Сасекс биле забележани (и фотографирани) во Монтесито во вилата на славната водителка. Нов бум на хипотезите за уште еден скандал! По платинестиот јубилеј...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

Новата сопруга на Мустафа Сандал прво го ископира свадбениот изглед на Емина, а сега парот ужива во медениот месец во Бодрум каде летува и пејачката со синот

Еспресо
Поранешниот сопруг на пејачката Емина Јаховиќ, турскиот пејач Мустафа Сандал се ожени со својата 19 години помладата избраничка Мелис Сутшуруп, а фановите веќе на големо...
Ви Препорачуваме Еспресо Слајдер

Нов скандал во Вестминистер: парламентарец уапсен по обвинение за силување

Еспресо
Нов секс скандал – овој пат со невидена гравитација – ги тресе ходниците на Вестминстер: конзервативен пратеник беше уапсен во вторникот вечерта за силување, а...
Балкан Слајдер Сцена

СОПСТВЕНИЦИТЕ НА ДИСКОТЕКИ НЕ ГО АНГАЖИРААТ, А НЕГОВАТА САКАНА НАВОДНО СИ ФАТИЛА ДРУГ: Дарко Лазиќ е проблематичен и настапува под дејство на опијати!

М. Р.
Пејачот Дарко Лазиќ тотално си го уништи животот и кариерата. За тоа сведочи и фактот што газдите на дискотеките во последните месеци избегнуваат да го...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

ДОПИНГ СКАНДАЛ ВО РУСКОТО ЛИЗГАЊЕ – Суперѕвездата Камила Валиева позитивна на допинг, лекот наводно бил даден од здравствени причини

Еспресо
Допинг скандал го погоди руското уметничко лизгање. Суперѕвездата Камила Валиева (15), која пред неколку дена влезе во историјата бидејќи беше прва што изведе четирискок на...
Свет Слајдер Сцена

НЕ ПРЕСТАНУВААТ ОБВИНУВАЊАТА ПРОТИВ КРИС НОТ: Уште една жена го обвини за сексуално злоставување

И. Т.
Не престануваат обвинувањата за актерот Крис Нот познат по својата улога во култната серија „Сексот и градот“. Сега се појави трета жена која го обвинува...
Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) СОФИЈА УРИСТА УРИНИРАШЕ ВРЗ ЛИЦЕТО НА ЕДЕН ФАН: Пејачката на рок – групата „Brass Against“ се извини за своето бизарно однесување

М.Р.
Пејачката на рок – групата „Brass Against“, Софија Уриста ги шокирала фановите кога среде концерт уринираше врз лицето на еден свој фан. Додека Софија на...
Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) ОБЈАВЕН ТРЕЈЛЕРОТ НА ТВ СЕРИЈАТА „ПАМ И ТОМИ“: Фокусот е на секс скандалот на секс-бомбата Памела Андресон

Еспресо
Објавен е трејлерот од ТВ серијата која раскажува за скандалот со секс снимката на Памела Андерсон и Томи Ли (тапанарот на Motley Crue), која во...
Свет Слајдер Сцена

ТРАМП ОЧИ ВО ОЧИ СО СКАНДАЛ: Поранешната портпаролка ќе му ги истури тајните во јавност со нова книга

Еспресо
За време на претседателската кампања, но и откако стана 45-ти претседател на САД, Доналд Трамп се соочи со бројни обвинувања за неверство и сексизам. Се...
Слајдер Сцена Филм и ТВ

(ФОТО) НЕ БИРАШЕ СРЕДСТВА ЗА ДА СТАНЕ СЛАВНА: Захија Дехар спиеше со двајца фудбалери кога беше малолетна проститутка

Еспресо
Никогаш не бираше средствата за достигнување слава, а пред седум години се најде во центарот на скандалот кога се дозна дека двајца фудбалери имале односи...