Ознака : знаме

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Старлетата Фиби во бикини со американското знаме – За некои непримерно, за други слатко! (ФОТО)

Еспресо
Американската актерка и старлета Фиби Прајс реши во екот на пандемијата да покаже нешто повеќе. Таа, имено, во својот стан облече бикини во боите на...