4.8 C
Скопје
02:09 - 4 март, 2024

Ознака : американско

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Старлетата Фиби во бикини со американското знаме – За некои непримерно, за други слатко! (ФОТО)

Еспресо
Американската актерка и старлета Фиби Прајс реши во екот на пандемијата да покаже нешто повеќе. Таа, имено, во својот стан облече бикини во боите на...