18.8 C
Скопје
15:09 - 20 април, 2024

Ознака : ким кардашијан

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Ким Кардашијан доаѓа во Белград: Ова е нејзината листа на желби од организаторите

еспресо
Една од најпознатите старлети Ким Кардашијан доаѓа во Србија во средината на јуни! Како што пренесуваат српските медиуми, најпознатата реалити-ѕвезда во светот со своите деца...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Ким Кардашијан и Ема Робертс шокираа со сочна сцена: „Каква хемија меѓу двете!“

еспресо
Ким Кардашијан неодамна реши сериозно да се позанимава со глума. Пред снимањето на „Американска хорор приказна“ земала часови по глума, а сега планира да биде...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ким Кардашијан покажа ретка фотографија пред пластичните операции: Нема да ја препознаете!

еспресо
Ријалити ѕвездата, моделка и бизнисменка Ким Кардашијан на обожавателите им покажа архивска фотографија пред пластична операција. Ким ја објави фотографијата на својот инстаграм-профил. Ким Кардашијан...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Невкусен мајтап на Ким Кардашијан на сметка на „исчезнатата“ принцеза: „Одам да ја најдам Кејт“

еспресо
Ким Кардашијан јавно ја исмеа Кејт Мидлтон поради нејзиното исчезнување од јавност.   View this post on Instagram   A post shared by Kim Kardashian...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ким Кардашијан е во романса со поранешното момче на сестра ѝ: Снимката сведочи за интимноста на Клои и Одел Бекам Џуниор

Еспресо
Странските медиуми брујат за романсата меѓу Ким Кардашијан и Одел Бекам Џуниор. Светските медиуми не престануваат да зборуваат за новитетите во љубовниот живот на Ким...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ким Кардашијан ги разочара фановите: „Сè е на продажба, вклучително и образот“

Еспресо
Ким Кардашијан повторно соработува со познатиот бренд Баленсијага. Најпознатата ријалити ѕвезда е новиот – стар амбасадор на оваа модна куќа. „Оваа историска модна куќа ја...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Какво украсување и колку многу светкави елки! Бесна божиќна забава на Ким Кардашијан: Ѕирнете во луксузната атмосфера

Еспресо
Ким Кардашијан ги покажа фотографиите од божиќната забава која ја приреди на својот имот на Хajден Хилс. Таа ги потсети гостите за свесното консумирање и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Сопругата на Канје Вест речиси гола и со мачка во раце: Мајтап на сметка на Ким Кардашијан

Еспресо
На свој начин, Бјанка ги потсети сите на приказната за неуспешното запознавање на Ким Кардашијан со мачката на Карл Лагерфелд. 28-годишната сопруга на американскиот рапер...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Погледнете ја зимската идила во домот на Ким Кардашијан: Има 15 новогодишни елки

Еспресо
Ким Кардашијан на Инстаграм и ТикТок се пофали како го украсила својот дом за празниците и со тоа го привлече вниманието на социјалните мрежи. Годинава...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Најжешко издание на Ким Кардашијан досега: Сензуалност и танц со питон

Еспресо
Ѕвездата на реалити серијата „The Kardashians“, Ким Кардашијан е позната по своите провокативни тоалети во кои позира за фотосесиите кои често сака да ги споделува...