23.8 C
Скопје
15:18 - 28 мај, 2024

Ознака : ким кардашијан

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Нејмар се соблече по долна облека за брендот на Ким Кардашијан: Навистина знаеш како да ги привлечеш жените

jasmina.kantardzieva
Компанијата на Ким Кардашијан „SKIMS“ лансираше нова линија за машка облека. Како заштитни лица на кампањата се појавија Нејмар, кошаркарот Шаи Гилгеус-Александер и Ник Боса,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ким Кардашијан се избламира, во „живо“ ги измеша знамињата на Палестина и Бразил: „Како ја примиле на Правен?“

Еспресо
Кардашијан за време на директен пренос ги измеша знамињата на Палестина и Бразил. Видеото стана вирнално. 42-годишната мајка на четири деца Ким Кардашијан збоуваше во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ким Кардашијан добро се обрука: Ѝ пукнаа претесните панталони за време на конференција

Еспресо
На сериозна конференција на која присуствуваше, на реалити ѕвездата Ким Кардашијан ѝ пукнаа панталоните. На риалити ѕвездата Ким Кардашијан ѝ пукнаа панталоните додека се подготвуваше...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Не може да ја прифати: Ана Винтур пак ѝ удри игнор на Ким Кардашијан

Еспресо
Британската модна дизајнерка и пејачка Викторија Бекам ја претстави својата колекција пролет/лето за 2024 година на спектакуларна ревија во рамки на Модната недела во Париз....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ким Кардашијан е во врска со НФЛ ѕвезда: Еве кој згоден спортист ѝ е љубовен интерес

Еспресо
Ким Кардашијан е забележана во често присуство на Одел Бекам Џуниор од Балтимор Равенс, а извори тврдат дека веќе извесно време „се забавуваат“. Обожавателите реагираа...
СветСлајдерСцена

(Фото) И Ким Кардашијан стана Барби: „Ако не се жртвувате за она што го сакате…“

Еспресо
Американската бизнисменка и реалити ТВ ѕвезда Ким Кардашијан го испроба имиџот во стилот на „барбикор“. Ѕвездата ги сподели фотографиите со претплатниците на нејзините социјални мрежи....
СветСлајдерСцена

(Фото) Ким Кардашијан во најсекси издание до сега: Фотографии од спалната соба 

Еспресо
Ким Кардашијан го промени имиџот и сега, наместо со препознатливата долга коса, позира со нова боб фризура. Ријалити ѕвездата сними видео на кое со прстите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ким Кардашијан против Ирина Шајк: „Ми го копира стилот и ги брка моите мажи“

Еспресо
Бизнисменката и реалити ТВ ѕвезда Ким Кардашијан верува дека Ирина Шајк го копира нејзиниот стил и ѝ ги зема љубовниците, пренесува The Sun, повикувајќи се...
СветСлајдерСцена

(Фото) Не е Ким Кардашијан: Откриена е мистериозната љубовница на Том Брејди

Еспресо
За време на ексклузивната Бела забава на Мајкл Рубин, на четврти јули, американските таблоиди сакаа да откријат која славна личност ќе го привлече целото внимание...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Kој е мистериозното момче „Фред“ на Ким Кардашијан: „Уште еден познат рапер“

Еспресо
„Сингл“ милијардерката откри дека има средби со човекот кој за сега го нарекува „Фред“ на истото место во Њујорк каде порано уживала во „тајните вечери“...