6.8 C
Скопје
06:00 - 28 февруари, 2024

Ознака : клои кардашијан

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ким Кардашијан е во романса со поранешното момче на сестра ѝ: Снимката сведочи за интимноста на Клои и Одел Бекам Џуниор

Еспресо
Странските медиуми брујат за романсата меѓу Ким Кардашијан и Одел Бекам Џуниор. Светските медиуми не престануваат да зборуваат за новитетите во љубовниот живот на Ким...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

По десет месеци од раѓањето, Клои Кардашијан го објави името на синот

Еспресо
Откако му прости за неколкуте прељуби кои излегоа во јавноста, Клои Кардашијан минатата година реши да даде втора шанса на Тристан и нивната врска само...
СветСлајдерСценаФилм и ТВ

Клои Кардашијан имала тумор на лицето: „Морав да направам итна операција за да го отстранам“

еспресо
Ѕвездата на реалното шоу, Клои Кардашијан откри дека неодамна и бил отстранет тумор од лицето, а претходно одвај забележала дека го има. -Забележав мала грутка...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Клои Кардашијан реши да ја каже вистината за синот што го доби со своето поранешно момче Тристан

Еспресо
Ѕвездата на реалните шоуа, Клои Кардашијан неодамна го доби синот Тео со поранешното момче и кошаркар Тристан Томпсон. Синот на Клои и Тристан го роди...
СветСлајдерСцена

Клои Кардашијан го дочека второто дете (од сурогат мајка), а веќе е разделена од партнерот: „Само се обидувам да внесам повеќе љубов во мојот живот“

Еспресо
Клои Кардашијан и Тристан Томпсон го дочекаа своето второ дете, иако веќе неколку месеци не се пар. Клои му посака добредојде на тукушто роденото синче,...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСцена

(ВИДЕО) Клои Кардашијан направила 12 операции на своето лице: Ријалити ѕвездата се огласи со свој коментар на оваа тема

М. Р.
Ријалити ѕвездата Клои Кардашијан гостуваше во вторникот на подкастот на Аманда Хирш и во таа прилика ги коментираше наводите дека имала преку 12 операции на...
СветСлајдерСцена

ЈА ИЗНЕВЕРИ ДОДЕКА БЕШЕ ТРУДНА, А СЕГА Ѝ НАПРАВИ БЕБЕ НА ДРУГА ЖЕНА: Клои Кардашијан повторно посрамотена од Тристан Томпсон

Еспресо
Тристан Томпсон е играч на Сакраменто Кингс и долгогодишен партнер на ријалити-ѕвездата Клои Кардашијан од ултрапознатото семејство Кардашијан. Врската помеѓу него и Клои е документирана...
ЛокумчеСлајдерСцена

(ФОТО) ЖЕШКО: Клои Кардашијан ги покажа стомачните мускули во секси бикини

Еспресо
Третата од сестрите Кардашијан се покажа на Инстаграм со жешки фотографии, а со подзината уста останаа нејзините дури 187 милиони следбеници! Не мора да имате...
ЛокумчеСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ЛОКУМЧЕ: Клои Кардашијан – Премногу секси за ТВ

Еспресо
Сестрите Кардашијан се долго познати во јавноста по нивниот пристан кон женската сексуалност и екстремното профитирање од истата, но овој пат Клои налета на мал...
СветСлајдерСцена

КЛОИ КАРДАШИЈАН НЕ БИЛА ПОКАНЕТА НА МЕТ ГАЛАТА: Причината е позната

Еспресо
Секоја година славните сестри Ким Кардашијан и Кендал Џенер, како и нивната мајка Крис Џенер, присуствуваат на Мет Галата, а Клои Кардашијан упорно ја нема...