14.8 C
Скопје
10:17 - 28 февруари, 2024

Ознака : тумор

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Шерон Стоун отворено за новата здравствена ситуација: „Имав погрешна дијагноза, а всушност имам тумор!“

Еспресо
Шерон Стоун ги шокираше своите фанови кога на социјалните мрежи откри дека има тумор кој треба да се отстрани. Актерката сподели свое мислење на Твитер...
СветСлајдерСценаФилм и ТВ

Клои Кардашијан имала тумор на лицето: „Морав да направам итна операција за да го отстранам“

еспресо
Ѕвездата на реалното шоу, Клои Кардашијан откри дека неодамна и бил отстранет тумор од лицето, а претходно одвај забележала дека го има. -Забележав мала грутка...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниПитоми и дивиСлајдер

Ќе ве разнежни приказната за Гвен и Катерина: Кучката-борец го победи туморот и си го најде својот дом

Еспресо
Малата црна убавица ГВЕН беше заловена пред неколку месеци од страна на заловувачкиот тим на ЈП Лајка. При нејзиниот прием во прифатилиштето на ЈП Лајка...
Ви препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

ПЕЛЕ ХОСПИТАЛИЗИРАН: Светот се моли за неговото здравје

Еспресо
Страв и надеж за најголемиот досега, од сите. Име познато во секој агол на планетата. Светот трепери за Пеле, вечниот крал и симбол на фудбалот,...
СветСценаФилм и ТВ

ФОТО | Актерката позната по улогата на Касандра проговори за борбата со туморот: Не ми е лесно, се плашам!

ЕСПРЕСО
Венецуелската актерка Кореимa Торес, која се стекна со слава со улогата на Касандра во истоимената серија, пред три години ѝ биле дијагностицирани бенигни тумори на...
ЛајфстајлСцена

Џеј Ло се појави со топче на главата, милиони фанови загрижени за нејзиното здравје (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез (50) во остварувањето „Marry Me” игра со Овен Вилсон (50) и со моментално големата планетарна ѕвезда Малума (25). Џеј Ло на последниот сет...