16.8 C
Скопје
04:16 - 20 мај, 2024

Ознака : топче

Секојдневие

ПРОБАЈ ДА ГО ПОГОДИШ ТОПЧЕТО: Навивачка со голи гради деконцентрира голфери (ВИДЕО)

Еспресо
Играчите на голф турнир во Феникс, Аризона, освен што се бореа со топлото време, мораа да се борат со концентрацијата, бидејќи една од навивачките не...
Ви ПрепорачувамеСпорт

Рафа Надал ја удри силно со топче во глава, но неговата постапка ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Најдобриот светски тенисер Рафа Надал на мечот против Федерик Делбонис ненамерно погоди со топката едно девојче кое стоеше покрај аут-линијата. Откако виде што направи, Надал...
ЛајфстајлСцена

Џеј Ло се појави со топче на главата, милиони фанови загрижени за нејзиното здравје (ФОТО)

Igor
Џенифер Лопез (50) во остварувањето „Marry Me” игра со Овен Вилсон (50) и со моментално големата планетарна ѕвезда Малума (25). Џеј Ло на последниот сет...