25.8 C
Скопје
13:10 - 14 април, 2024

Ознака : деконцентрација

Секојдневие

ПРОБАЈ ДА ГО ПОГОДИШ ТОПЧЕТО: Навивачка со голи гради деконцентрира голфери (ВИДЕО)

Еспресо
Играчите на голф турнир во Феникс, Аризона, освен што се бореа со топлото време, мораа да се борат со концентрацијата, бидејќи една од навивачките не...