11.8 C
Скопје
19:28 - 28 февруари, 2024

Ознака : бакна

Ви ПрепорачувамеСпорт

Рафа Надал ја удри силно со топче во глава, но неговата постапка ќе ве воодушеви! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Најдобриот светски тенисер Рафа Надал на мечот против Федерик Делбонис ненамерно погоди со топката едно девојче кое стоеше покрај аут-линијата. Откако виде што направи, Надал...