Author : Васко Спасоски

599 Posts - 0 Comments
Ви Препорачуваме Дома Сцена

Ексклузивни фотографии од „Златна бубамара“ – Погледнете како е вечерва во „А1 Арената“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Во моментов во нашата најголема спортска сала „А1 Арена“ се одржува 23. по ред издание на Златна бубамара на популарноста под слоганот „Нема правда, има...
Ви Препорачуваме Дома Сцена

Дара Бубамара изгледа малку лаже! Српската пејачка плаќа приватен авион од 15.000 евра за да стигне на настап што го наплатува 7.000 евра?

Васко Спасоски
Српската пејачка Дара Бубамара повторно има хит изјава! Пејачката се жалела дека често патува и дека тоа ја изморува, па во ситуациите кога не и...
Ви Препорачуваме Дома Сцена

Елена Велевска ја објави најпровокативната фотка досега: Го откопча палтото и има што да се види… (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Елена Велевска своите илјадници обожаватели на социјалните мрежи ги почести со досега можеби најжешката фотка. На фотографијата Велевска позира со перика на глава,...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Гвинет Палтроу стави маска да се заштити од коронавирусот и даде совети за заштита! (ФОТО)

Васко Спасоски
Светот наголемо се бори против коронавирусот, а сериозноста на овој глобален вирус ја сфатила и актерката Гвинет Палтроу. Имено, за време на патувањето за Париз,...
Ви Препорачуваме Дома Сцена

„Brass Brothers“ ќе ве заразат со нивната прва авторска песна „Време – невреме“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Еден од најпопуларните бендови во нашата земја, атракцијата од Битола, „Brass Brothers“ конечно ја израдуваа многубројната публика со своја авторска песна. Песната носи наслов „Време –...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

„Злобничка“ во жешко издание: Познатата актерка се соблече скроз гола и ја покажа тетоважата над задникот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Венецуелската актерка Габријела Спанич (45) ги израдува своите машки фанови и на својот Инстаграм објави доста провокативна фотографија. Габријела на фотката позира без парче облека...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Па, не го можам бре јас ова: Стихови на Цеца ги поврзаа со коронавирусот, а нејзината реакција ќе ве изнасмее! (ФОТО)

Васко Спасоски
Цеца Ражнатовиќ скоро секојдневно е активна на Инстаграм, каде честопати знае да објави нешто во кое се споменува нејзиното име. И овој пат беше истото....
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Шварценегер е ЦАР! Ќе се воодушевите кога ќе видите кого донел на работа! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Дека е личност која многу луѓе ја обожаваат, Арнолд Шварценгер покажа по кој знае кој пат. Актерот важи за атипична позната личност. Обожава да вози...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Една од најубавите жени на планетата позираше топлес, а кога ќе ја видите мокра покрај огледало… (ФОТО)

Васко Спасоски
Манекенката Бела Хадид (23) позираше топлес откако направи третман за подобрување на имуниот сисстем во Париз. Бела Хадид објави две впечатливи фотографии на својот Инстаграм,...
Ви Препорачуваме Сцена

Кортни ја гаѓаше со шише Ким, а таа ѝ се пушти да ја тепа: Драма во реалното шоу на семејството Кардашијан! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Крис Џенер (64) на  фановите на  реалното шоу „Keeping Up With Kardashians“ им открила дел од драмата која се случила во првата епизода од 18....