9.8 C
Скопје
00:13 - 27 февруари, 2024

Ознака : работа

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Сталоне проговори за смртта на својот син: „Кога работата ја ставате пред семејството, последиците се поразителни“

Еспресо
На Нетфликс беше прикажан документарен филм за животот на легендарниот Силвестер Сталоне. Најпознатиот филмски спортски херој во историјата зборуваше за своето воспитување, сложениот однос со...
АстроСлајдерХороскоп

Смирете ги нервите: Три хороскопски знаци може да останат без работа во јуни

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои во јуни 2023 година може да останат без работа. Ним им се заканува отказ, затоа е подобро овој...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Колегите и претпоставените ќе им симнат капа: Три хороскопски знаци ќе се вивнат во кариерата следната недела

Еспресо
Астролозите направија хороскоп за сите знаци од Зодијакот за периодот од 22 до 28 мај и заклучија дека три хороскопски знаци ќе бидат многу, многу...
Ви ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Најлошите колеги меѓу хороскопските знаци: Близнаците ќе ви забијат нож во грб, а Лавовите ќе ви шефуваат

Еспресо
Иако имаат многу добри страни како хороскопски знаци, во улога на колеги се доста специфични. Овие хороскопски знаци не се сложуваат со колегите на работа,...
АстроСлајдерХороскоп

Деловна среќа: Само два хороскопски знаци наскоро ќе добијат зголемување на платата

Еспресо
Астролозите наведоа два знака од Зодијакот кои можат да сметаат на зголемување на платата во блиска иднина. Сепак, не треба да очекуваат дека се ќе...
АстроСлајдерХороскоп

Тензично на работа: Три хороскопски знаци ризикуваат да го загубат работното место

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници може да останат без работа во 2023 година. Тие треба да направат се за да си го...
АстроСлајдерХороскоп

Јазикот зад забите: Три хороскопски знаци може да останат без работа на крајот на март

Еспресо
Астролозите наведоа три знаци од Зодијакот кои на крајот на март може да останат без работа, што сериозно ќе се одрази на нивната финансиска состојба....
АстроСлајдерХороскоп

Голем успех: Три хороскопски знаци ќе „растурат“ до крајот на неделава

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе бидат особено успешни до крајот на тековната недела, поточно до 19 март. Станува збор за трите...
АстроСлајдерХороскоп

Промена на работа: Два хороскопски знаци кои ги чека изненадување на работното до крајот на март

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои ќе се соочат со промени на работното место. Едни ќе се соочат со позитивна промена, додека друг хороскопски...
АстроСлајдерХороскоп

Напредок во кариера или ново вработување: Два хороскопски знаци ги чека промена на работно место

Еспресо
Астролозите ги наведоа хороскопските знаци кои ќе имаат повеќе среќа од другите знаци на Зодијакот во однос на работата, работните односи, или новите вработувања. Станува...