4.8 C
Скопје
22:56 - 18 април, 2024

Ознака : пријатели

Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Пријателите“ го напуштија погребот на Метју Пери: Не го испратија на вечното почивалиште

Еспресо
Колегите од „Пријатели“ на Метју Пери не присуствуваа на втората половина од погребот на актерот. Џенифер Анистон , Лиза Кудроу , Кортни Кокс и Дејвид Швимер пристигнаа заедно облечени во црни костуми додека...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Меган Маркл и Хари имаат нови пријатели од А-листата: Еве со кого се дружат на „висока нога“

Еспресо
Изгледа дека војвотката од Сасекс е обожавателка на Бијонсе, бидејќи минатиот петок беше и на концертот на пејачката со нејзиниот сопруг, принцот Хари. Меган Маркл...
UncategorizedВи ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Пријателите на актерката Хедер Локлир: „Таа пак пие и се навлече на апчиња за слабеење“

Еспресо
Ѕвездата на ТВ сериите од 1990-тите, 61-годишната Хедер Локлир, сериозно ги загрижи обожавателите кога беше видена во Малибу како си зборуваше сама со себе и...
АстроСлајдерХороскоп

Погледнете ја околината: Два хороскопски знаци во јуни ќе паднат во „стапица“ на (не)пријателите

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот, во чии животи непријателите стануваат се поактивни, а може да се додадат и нови. Треба да бидат многу внимателни,...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Според астролозите, овие хороскопски знаци се најлојални пријатели

Еспресо
Според астролозите доколку сте во потрага на вистински пријател, погледнете во неговиот хороскоп и одберете Бик, Рак или Јарец. Припадниците на овие хороскопски знаци никогаш...
СветСлајдерСцена

Кога Хари за првпат ја претставил Меган на пријателите, тие биле шокирани! „Полудел, да ја држи за рака ОВАА….“

Еспресо
Нова книга посветена на кралското семејство открива дека принцот Хари една вечер сакал да ја запознае својата тогашна девојка Меган Маркл со десетина поранешни пријатели...
ЕспресоСлајдер

Познатиот Чендлер од серијата „Пријатели“ откри страшни детали од својот живот

Еспресо
Ѕвездата на серијата „Пријатели“, Метју Пери (53) откри дека своевремено бил толку зависен од дрога, што ги пребарувал дури и ормарчињата во туѓи тоалети. Познатиот...
СветСлајдерСцена

Метју Пери откри дека во минатото се плашел да се вљуби: „Неколкупати „се изгорев“ со жени кои само сакаа пари “

Еспресо
53-годишниот актер Метју Пери, најпознат по улогата на саркастичниот Чендлер во хит-серијата „Пријатели“, неодамна откри дека во минатото се „изгорел“ со неколку жени кои ги...
Хороскоп

Четири хороскопски знаци во кои се кријат вистинските пријатели за цел живот

Еспресо
Во кои хороскопски знаци се кријат најдобрите пријатели, со кои пријателството ќе ви трае цел живот без ниту еднаш да ви создадат проблем, да направат...
СлајдерСцена

ПОЧИНА АКТЕРОТ МАЈК ХАГЕРТИ ОД КУЛТНАТА СЕРИЈА „ПРИЈАТЕЛИ“: Партнерот за танц на Џои!

М.Р.
На 68-годишна возраст починал Мајк Хагерти, гостин актер во серијата „Пријатели“. Информација на социјалните мрежи во петокот ја споделила Бриџит Еверет, неговата колешка од шоуто...