5.8 C
Скопје
05:01 - 4 март, 2024

Ознака : метју пери

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Метју Пери обвинет за напад на жени: Застрашувачки обвинувања против починатиот актер

Еспресо
Покојниот актер Метју Пери е обвинет за физички напад на неколку жени. Меѓу наводните жртви на познатиот починат актер е и неговата поранешна свршеница Моли...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џорџ Клуни тврди дека Метју Пери не бил среќен на снимањето на „Пријатели“: „Тоа не му донесе ни радост ни мир“

Еспресо
Џорџ Клуни ракажа за „Дедлајн“ дека Метју Пери, кој почина на крајот на октомври, не бил баш среќен на снимањето на култната серија „Пријатели“ (Friends),...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Пријател на Метју Пери ја открива вистината: „Ги лажеше сите, никогаш не бил чист“

Еспресо
Пред нешто повеќе од еден месец се случи неочекуваната смрт на актерот од популарната тв серија „Пријатели“, Метју Пери. Неговиот извештај од обдукцијата излезе во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Не е само кетаминот, туку микс од лекови: „Метју Пери ги живееше последните денови со комбинација на супстанции“

Еспресо
Метју Пери остави многу прашања во врска со причината за смртта, меѓутоа, по извештајот за токсикологија, беа откриени многу одговори, вклучително и смртоносната комбинација на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Метју Пери објасни како се чувствува за кетаминот во своите мемоари: „Кетаминот не беше за мене“

Еспресо
Во трагичен пресврт на настаните, извештајот од обдукцијата на починатиот актер Метју Пери откри дека тој починал од „акутните ефекти на кетаминот“, во октомври. Пери...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Како лекот кетамин го довел до смрт Метју Пери: Ужасна комбинација ако се консумира при капење

Еспресо
Извештајот за токсикологија на Метју Пери беше објавен во петокот во кој се откри дека причината за смртта на саканиот актер биле акутните ефекти на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Анистон за Метју Пери: „Беше среќен и здрав. Се допишувавме тоа утро…“

Еспресо
Сакам луѓето да знаат дека тој беше навистина здрав. Работеше толку напорно. Навистина му беше дадена тешка работа. Многу ми недостига, изјави актерката. Актерката Џенифер...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо
Актерката Џулија Робертс проговори за тажната судбина на нејзиното поранешно момче, легендарниот актер Метју Пери. Таа гостуваше во емисија за да го промовира новиот филм,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Шон Пен предизвика шок со коментар за смртта на Метју Пери: „Не бев многу изненаден“

Еспресо
Трагичната смрт на Метју Пери на 28 октомври го шокираше светот, но, според Шон Пен, тој не бил изненаден поради познатото минато на актерот и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Семејството на Метју Пери ја исполни неговата неостварена желба: Сакал да биде запаметен по ова

Еспресо
Актерот Метју Пери почина на 28 октомври на 55-годишна возраст. Неговото семејство се огласи дури сега, еден месец по неговата смрт, и откри дека планираат...