20.8 C
Скопје
21:01 - 14 јуни, 2024

Ознака : диди

СветСцена

Џеј Зи со часовник од неверојатни 2,2 милиони долари на роденденот на Диди (ФОТО)

Слободен Печат
Раперот Џеј Зи важи за еден од најбогатите луѓе на светот во шоубизнисот, а колку заработува, може многу работи да си приушти. Тоа се виде...