15.8 C
Скопје
21:26 - 19 мај, 2022

Ознака : астрологија

Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Пролетен ХОРОСКОП (20. април – 30. мај): Пари за Близнаците, љубов за Стрелците, убави вести за Биковите…

Еспресо
Еве го хороскопот на 12 хороскопски знаци за следниот период, како ќе делуваат пријателските и непријателските планети, а и неколку предупредувања (на економско и сентиментално...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Што ќе им донесе МЕРКУР ВО БИК на хороскопските знаци: Од ДЕНЕС – за да успеете – гледајте ги соговорниците право во очи!

Еспресо
Меркур во Бик е мудар, има практичен разум и нос за бизнис, а ќе престојува во соѕвездието Бик од денес (11.април) до крајот на април,...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Откријте кога вашиот хороскопски знак ќе има најмногу ПАРИ: Еден ден од ОВАА ПРОЛЕТ е клучен за вашите финансии!

Еспресо
Астрологијата открива кој ден е клучен за вашите финансии во текот на пролетта 2022. ОВЕН Вашиот датум е 28 мај. Тогаш Венера ќе биде во...
Астро Свет Слајдер Сцена Хороскоп

Врската им е веќе во ГОЛЕМА КРИЗА! АСТРОЛОШКАТА КАРТА на Хари и Меган толкувана од врвен астролог!

еспресо
Според популарниот астролог Емили Адам, која е позната по тоа што преку ѕвездите се им „погаѓа“ на луѓето-ѕвезди, врската на Хари и Меган е веќе...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

На овие 3 хороскопски знаци АПРИЛ ќе им биде МЕДЕН: Парите ќе им се лепат, а љубовта ќе трча по нив!

Еспресо
Искористете ја оваа млада Месечина и направете планови кои ќе ви помогнат во иднина и, како никогаш досега, тргнете по патот кон остварување на вашите...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

Овие три хороскопски знаци ЛУДО ЌЕ СЕ ВЉУБАТ во април: Голема пресвртница во животот, ураган од чувства, судбински спојувања!

Еспресо
3 хороскопски знаци ќе имаат најмногу среќа во љубовта во април 2022 година – дали ќе бидете токму вие на чекор од вашата сродна душа?...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

ПРОЛЕТЕН ЉУБОВЕН ХОРОСКОП 2022: Највљубени-Водолиите, разочарување за Девиците, флертови за Раковите…

Еспресо
Некои хороскопски знаци ќе имаат повеќе среќа во љубовта, а други помалку, за трети пак, ѕвезденото небо ќе им донесе разочарување. А вие, во кој...
Астро Слајдер Хороскоп

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (21.-27 март): Добри вести за Близнаците, среќа за Стрелците, успех за Рибите…

Еспресо
Меркур ќе донесе добри вести за сите воздушни знаци и не само за нив… А вие, во кој знак сте родени? Дознајте со нас што...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

18 МАРТ – ДЕНЕС полната Месечина е во Девица: Еве што треба да направите за личен развој и среќа!

Еспресо
Од  денес, 18-ти март, полната Месечина влегува во хороскопскиот знак Девица, што значи дека ни претстојат многу планирања, анализи и стремеж кон совршенство. Мартовската полна...
Астро Ви Препорачуваме Слајдер Хороскоп

ПОЛНАТА МЕСЕЧИНА БУДИ ЛУДА СТРАСТ: Три хороскопски знаци ќе имаат најголема среќа во љубовта на 18.март

Еспресо
Полната месечина на 18 март 2022 година носи нови бранови на страст и љубов. Еве на кои хороскопски знаци најсилно ќе делува!  Близнаци Оваа полна...