11.8 C
Скопје
22:11 - 26 февруари, 2024

Ознака : астрологија

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Астро прогноза за среда, 18 октомври

Еспресо
Овен Денес ќе имате неверојатна енергија, која ќе ви овозможи да се справите со сите задачи. Денот ќе биде поволен за решавање на работни прашања...
АстроСлајдерХороскоп

Што сака секој хороскопски знак од животот?

Еспресо
Во астрологијата минатото често влијае на сегашноста, како и на нештата што ве прават среќни во животот. Ќе откриете дека сите ние имаме слични цели,...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Кој е вашиот најсреќен број според хороскопскиот знак?

Еспресо
Секој од хороскопските знаци поседува уникатни вештини и квалитети во разни аспекти од животот. Покрај тоа, секој знак има одредени броеви кои му се најсреќни....
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Дали важите за голем заводник според хороскопскиот знак?

Еспресо
Овие хороскопски знаци имаат неверојатна способност да ги освојуваат срцата на другите луѓе. Нивниот шарм, харизма и магнетизам ги прават вистински заводници. Вага Вагите се...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Родителството и астрологијата: Јарецот е строг, а Ракот пречувствителен

Еспресо
Овен Овенот како родител е строг, но праведен. Генерално, напорно делува на детето, но тоа треба да го послуша бидејќи тој е секогаш во право....
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Кој период од годината е најдобар за свадба според хороскопскиот знак?

Еспресо
Огнени знаци На огнените знаци им е потребна моќна, огнена енергија за време на венчавката, така што летото е најдобриот период за свадба. На Овните...
Ви ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Кој е вашиот најголем непријател од хороскопските знаци

Еспресо
Овен Претставниците на овој знак едноставно мразат здодевни луѓе. Овенот е полн со енергија и спокојство. Овој хороскопски знак не може да комуницира со бавни,...
Ви ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Најголемите заводнички во Зодијакот

Еспресо
Откријте дали и вие сте една од најопасните заводнички во Зодијакот… Овен Овните се спортски градени, делуваат силно и имаат изразени црти на лицето. Многу често...
Ви ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Најлошите колеги меѓу хороскопските знаци: Близнаците ќе ви забијат нож во грб, а Лавовите ќе ви шефуваат

Еспресо
Иако имаат многу добри страни како хороскопски знаци, во улога на колеги се доста специфични. Овие хороскопски знаци не се сложуваат со колегите на работа,...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Според астролозите, овие хороскопски знаци се најлојални пријатели

Еспресо
Според астролозите доколку сте во потрага на вистински пријател, погледнете во неговиот хороскоп и одберете Бик, Рак или Јарец. Припадниците на овие хороскопски знаци никогаш...