Tag : вага

Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 28 април: Прочитајте што ве очекува овој вторник!

Еспресо
Овен Очекувате да ви јави некој Бик или некој Рак но не сте сигурни дали тоа ќе се случи, особено ако треба да се договорите...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 22 март – Прочитајте каков ќе ви биде денешниот ден…

Еспресо
Овен Имате налет на позитивна енергија и ќе бидете многу пријатно изненадени кога до вас ќе пристигнат нови вести на деловниот план. Ако ви се...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Нив им е најтешко: Три хороскопски знаци кои не ја поднесуваат изолацијата!

Васко Спасоски
Како што пишува Your Tango, на луѓето родени во овие хороскопски знаци најтешко им паѓа самоизолацијата бидејќи мора постојано да бидат дома и да не...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Не сакаат никој да ги сожалува, туку да им се воодушевуваат: Психолошки профил на хороскопски знаци – ВАГА

Еспресо
Вага е единствениот предметен знак во Зодијакот. Нејзините два таса во графичкиот приказ мораат да бидат под рамномерен притисок за да има рамнотежа, а рамнотежата...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 10 март – Овните да се чуваат од измами, Девиците ќе бидат нервозни и напнати

Еспресо
Овен Чувајте се од можни измами. Понекогаш сте премногу наивни во контактот со лицата кои најчесто зборуваат слатки нешта. Во љубовта сте романтични. Ве очекува...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за петок, 6 март: Родените во знак Овен ги очекува пријатно изненадување!

Еспресо
ОВЕН Можно е во текот на денешниот ден до вас да дојдат нови вести кои ќе ве израдуваат. Очекувајте интересни случувања во односот со личноста...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 5 март: Прочитајте што ве очекува овој четврток

Еспресо
ОВЕН Можно е во претходниот период да сте имале доста проблеми на работа, но сега настапува фаза на олеснување. Полето ви е добро поставено и...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за среда, 4 март: Лош ден за Лавовите, Водолиите ќе добијат шанса за напредок во работата

Еспресо
ОВЕН Ве очекуваат некои нови компликации на работа. Имате доста стрес и тешко ви е со сите проблеми да излезете на крај. На првото место...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 2 март: Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Еспресо
ОВЕН Ве чека генерално стабилна ситуација на ова поле. Знаете добро на што сте. Емотивно сте незадоволни во овој период, и не ви е лесно...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 10.02.2020 – На родените во знакот овен ќе им се случи голема љубов!

Еспресо
ОВЕН Амбициозни сте кога е некој нов проект во прашање. Почнете да го работите без стра.  Преку пријател запознавате личност со која ќе ви се...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian