6.8 C
Скопје
02:50 - 27 февруари, 2024

Ознака : годишен

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Голем годишен хороскоп за Вага, 2024: Судбоносна средба, нов пат и постојани приходи

Еспресо
Многу претставници на знакот ќе сакаат да го променат полето на активност токму во 2024 година. Новиот избран пат ќе донесе морално задоволство и добар...
АстроСлајдерХороскоп

Годишен хороскоп 2023: Позитивни промени за Овните, одлични финансии за Јарците, среќни пресврти за Биковите и Раковите…

Еспресо
Овен Овенот ќе биде среќен знак барем до мај 2023 година, кога ќе може да смета на присуството на Јупитер во своја корист, планета која...
АстроСлајдерХороскоп

Голем хороскоп за 2023 (пари и љубов): Ракот го чека раскинување, а Скорпијата треба засекогаш да се збогува со некои луѓе

Еспресо
Пристигна и тоа време, крајот на декември, во кое се пополнуваат новите планеринајчесто со зборовите: „Нова година, нова јас! ” Сепак, пред да ги запишете...
АстроСлајдерХороскоп

ГОДИШЕН СЕКС ХОРОСКОП: Каков сексуален живот го очекува секој хороскопски знак во 2022

Еспресо
Овен Најголем полет и среќа може да очекувате помеѓу мај и октомври. Јупитер накратко ќе престојува во вашиот знак и овој аспект ви дава предност....
Uncategorized

Вработете се кај кралицата: 33 дена годишен одмор, бесплатно сместување и плата која сите би ја посакале

Слободен печат
Британското кралско семејство распиша конкурс за уредник на социјалните мрежи, чија примарна задача ќе биде да се грижи за онлајн имиџот на кралицата Елизабета. Имено,...