Tag : шоу биз

Еспресо Шоу биз

Даниел Кајмакоски и Ивана Петерс победници во „Твоето лице звучи познато“ (ФОТО)

Слободен печат
Даниел Кајмакоски повторно ги освои симпатиите на публиката и заедно со Ивана Петерс се победници во специјалната сезона на „Твоето лице звучи познато“. Чекот од...
Еспресо Шоу биз

ШОКАНТНО: Се преправала дека е мртва за да престанат, Мерил Стрип ја тепале до бесвест!

Слободен печат
Мерил Стрип (70) со својата насмевка на лицето долго ја криеше тагата која ја носи со себе, па дури пред неколку години се одлучи да...
Еспресо Шоу биз

Саша Поповиќ конечно се огласи за аферата со младата Ива

Слободен печат
Директорот на Гранд, Саша Поповиќ, се огласи по повод гласините дека „задругарката“ Ива Гргуриќ го „прогонувала“ за да го заведе. Гласините почнаа да се шират...
Еспресо Шоу биз

Бред Пит (56) на роденден ги повика само биолошките деца: Со посвоените деца не се ни гледа (ФОТО)

Слободен печат
Откако се разведе од Анџелина Џоли, Бред Пит некако живна. Последните месеци папараците го фотографираа во близина на студиото, каде како што велат слика. Не...
Еспресо Шоу биз

Деколтето на Шерцингер беше во центар на вниманието во финалето на „X Factor“(ФОТО)

Слободен печат
Никол Шерцингер го украде целото внимание со аутфитот во последната епизода од сезоната на шоуто „X Factor: The Band“. 41-годишната пејачка и судијка во шоуто...
Еспресо Шоу биз

Некогаш најубавата лото девојка и во седмата деценија мами погледи (ФОТО)

Слободен печат
Ретко која јавна личност на овие простори предизвикува така долго интерес во јавноста и медиумите како што тоа е случај со Сузана Манчиќ. Имено, таа...
Еспресо Шоу биз

Не знаете како да го украсите својот дом? Погледнете како тоа го направија балканските ѕвезди (ФОТО)

Слободен печат
Декември и јануари се време на празници, дарување и сружење. Повеќето се одлучуваат во духот на празничната атмосфера да ги уредат и своите домови. Доколку...
Еспресо Шоу биз

Додека Џорџина јаде шпагети, невозможно е да не погледнете во нејзиното деколте (ФОТО)

Слободен печат
Џорџина Родригез ги воодушеви обожавателите со атрактивна фотографија од ресторан на која се истакна нејзиното деколте. Вереницата на Роналдо уживаше во тестенините, но на нејзините...
Еспресо Шоу биз

Таа е најзаслужна за трансформацијата на идниот британски крал (ФОТО)

Слободен печат
Познато е дека претходно принцот Чарлс го етикетираа како досаден лик кој на јавноста не и беше толку омилен, а денес е еден од омилените...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

АНА ЈОВКОВСКА: Не „кукумјавкам“, туку го барам ѕвончето со кое ќе свирнам за ПРОМЕНА!

jasmina.kantardzieva
Наша соговорничка во „Женски печат“ е Ана Јовковска, новинарка, колумнистка, авторка, ТВ-водителка, специјалист за односи со јавност и промоција, тренер за комуникациски вештини и личен...