14.8 C
Скопје
10:43 - 28 февруари, 2024

Ознака : погледи

СветСлајдерСцена

Сара Џесика Паркер и на 55 години мами погледи на плажа (ФОТО)

Еспресо
Таа може да се пофали со совршен изглед и во шестата деценија… Часовите по танцување на кои одела како мало девојче дефинитивно се исплатиле. Сара...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кетрин Зита Џонс ги украде сите погледи на црвениот тепих (ФОТО)

Еспресо
На овогодишното доделување на Screen Actors Guild Awards се прошета и одлично облечената славна убавица. Додека одделни славни дами како Лаура Дерн, Рене Зелвегер и...
Секојдневие

Кога ќе зачекорат на црвениот тепих сите погледи се вперени во нив: Тие се стилски најскладен пар! (ФОТО)

Еспресо
Не пројде ниту еден црвен тепих, а тие двајца да поминат незабележано. Софија Вергара и Џо Менганиело знаат како да ги ускладат модните комбинации така...
Uncategorized

Некогаш најубавата лото девојка и во седмата деценија мами погледи (ФОТО)

Слободен печат
Ретко која јавна личност на овие простори предизвикува така долго интерес во јавноста и медиумите како што тоа е случај со Сузана Манчиќ. Имено, таа...
ЛајфстајлСцена

Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО)

Igor
Доколку ви е потребна инспирација за елегантен стајлинг, Џеј Ло ќе ви даде одлична идеја. Таа со годините изгледа се подобро, како и нејзините модни...
ЛајфстајлСцена

ЏОРЏИНА РОДРИГЕЗ се појави во свилена „пижама“ и ги ОСВОИ СИТЕ ПОГЛЕДИ (ФОТО)

Igor
Џорџина Родригез се појави на ревијата на италијанската дизајнерка Алберта Ферети на миланската Недела на модата и го украде целото внимание. Убавата девојка на Кристијано...
Сцена

Без грешка: Емили Ратајковски прошета во фустан со кој привлече погледи (ФОТО)

Igor
Летните температури можат да бидат брутални и едноставно е претопло за да носите панталони. Емили Ратајковски има едноставно решение кое можете да го извлечете од...
ЛајфстајлСцена

СО СВОИТЕ ГРИМАСИ ГО НАСМЕА ЦЕЛИОТ СВЕТ: Синот на Рожер Федерер на Вимблдон ги привлече сите погледи (ФОТО)

Igor
Нема кој не гледаше во петгодишниот син на Роџер Федерер и Мирка Федерер на Вимблдон. Федерер овие денови игра на Вимблдон, а еден од неговите...
Сцена

Стајлинг кој ги отсликува 70-те: АМАЛ КЛУНИ мамеше погледи со овој фустан (ФОТО)

Igor
Сопругата на славниот актер ѕвезда во Италија… Погледнете го стајлингот на Амал Клуни. Амал (41) и Џорџ Клуни беа сликани во Рим каде холивудскиот актер...
ЛајфстајлСцена

Пензионерка која мами погледи (ФОТО)

Igor
Линдзи Вон, познатата американска скијачка која поради повреда на коленото се пензионираше оваа година, не крие дека морето и одговара повеќе од снегот, на кој...