10.8 C
Скопје
02:35 - 28 февруари, 2024

Ознака : стајлинг

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

КОЛКУ ЧИНИ стајлингот на Констракта за Евровизија?

Еспресо
Претставничката на Србија на Евросонг, Ана Ѓуриќ Констракта издвоила голема сума пари за својот настап на Евровизија. Ана Ѓуриќ Констракта во четврток отпатува за Торино...
БалканСлајдерСцена

КОЛКУ ЧИНИ ИЗГЛЕДОТ на ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША со кој се појави на гласање: Цената е пониска од што очекувате!

М.Р.
Поп – ѕвездата Јелена Карлеуша во неделата, околу 14 часот гласаше на избирачкото место во белградската општина Савски Венец исполнувајќи ја својата граѓанска должност. Најголемо...
ЛајфстајлСтилСцена

МОДНА ДИЛЕМА: Стајлингот на Хајди Клум – шик или тотална модна катастрофа?

И. Т.
Германскиот модел Хајди Клум минатата недела се врати на црвениот тепих по повод снимањето на шоуто „America’s Got Talent“ во модна комбинација за паметење! Нејзиниот...
Секојдневие

ФОТО: Најубавите зимски аксесоари – Со овие детали секој стајлинг изгледа одлично!

Еспресо
Освен што изгледаат одлично, овие аксесоари ќе ве згреат и ќе ви го направат зимското време попријатно. Mодните експерти велат дека секоја жена од стил...
СветСлајдерСцена

Бременост е причината за чудниот стајлинг на Лејди Гага? Пејачката сликана во Малибу, сите се прашуваат што е со нејзиниот изглед! (ФОТО)

Еспресо
Додека едни мислат дека таа едноставно избрала лош стајлинг, други пак се уверени дека е бремена. Светски познатата пејачка Лејди Гага е уловена во Малибу...
Секојдневие

Еве како оваа сезона ќе го носиме летниот класик: Тексас шорцевите се основа на секоја добра комбинација! (ФОТО)

Еспресо
Иако во светот владее пандемија, некои работи во животот никогаш не се менуваат. По зимата доаѓа пролет, по пролета – лето, а во лето фармерките...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Стајлинг за десетка: Погледнете како се дотера Лила Филиповска во време на пандемија! (ФОТО)

Васко Спасоски
Нашата позната водителка Лила Филиповска е една од најстилизираните јавни личности на јавната сцена. Лила во било која прилика е совршена скоцкана од глава до...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Седум стајлинзи, жешки пози и секси манекен од Италија: Анастасија Ражнатовиќ објави нов видеоспот!

Васко Спасоски
„Те сакам“ се вика најновата песна на познатата пејачка Анастасија Ражнатовиќ. Музиката и аранжманот и за оваа  песна беше задолжен нашиот Дарко Димитров, додека пак...
Секојдневие

Хајди Клум во разигран пролетен стајлинг: Таа им оддржа лекција на своите помлади колешки! (ФОТО)

Еспресо
Хајди Клум после подолг период ги воодушеви сите со својот стајлинг. Манекенката ни даде одлична идеја за пролетна комбинација во која нема да поминете незабележано....
Секојдневие

Модна доминација на кралицата Ранија: Деловен стајлинг кој добро и стои на секоја жена! (ФОТО)

Еспресо
Доколу сакате да оставите добар впечаток, облечете се вака… Кралицата Ранија не престанува да воодушевува со своите модни избори. Последен во низата е сафари аутфитот...