21.8 C
Скопје
03:44 - 15 јули, 2024

Ознака : Детали

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Откриени се страшни детали за состојбата на Брус Вилис: „Јазичните вештини повеќе не му се достапни“

Еспресо
Глен Гордон Карон, продуцент на серијата „Moonlight Detective Agency“, во која глуми младиот Брус Вилис, зборуваше за PageSix за состојбата на актерот, кого понекогаш го...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Шокантни детективски сведоштва за аутопсијата на Мајкл Џексон: Што навистина било откриено по смртта на кралот на попот

Еспресо
Новиот документарец за Мајкл Џексон содржи сведоштва на тројца детективи. Нови детали за последните денови на легендарната поп ѕвезда, Мајкл Џексон, сè уште се појавуваат...
СветСлајдерСцена

Нови детали за здравствената состојба на Џејми Фокс: Што навистина се случило

Еспресо
Неодамнешното нагло хоспитализирање на популарниот американски глумец Џејми Фокс ги остави фановите загрижени за неговата здравствена состојба. Ќерката на актерот, Корин Фокс, минатата недела објави...
СветСлајдерСцена

Порно ѕвездата Сторми Даниелс откри детали за врската со Доналд Трамп: „По врската со Трамп, животот ми стана пекол“

Еспресо
Отидов во тоалет, кога излегов, тој одеднаш беше во долна облека. Не разбирам како завршив во кревет. Знам дека не реков ‘не’, но не реков...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

Џорџина Родригез ги открива најинтимните детали од животот со Роналдо: „Цело утро тренира, не сака да готви“

М.П
Инфлуенсерката и партнерка на фудбалскиот ас, Џорџина Ридригез, раскажува детали за нејзиниот секојдневен живот дома со фудбалската ѕвезда. Светски познатата инфлуенсерка е подготвена да направи...
СветСлајдерСцена

Кејт Мидлтон им забранила на асистентите да даваат детали за нејзината облека

Еспресо
Асистентите на Кејт Мидлтон добија забрана да откриваат детали за нејзината облека. Палатата Кенсингтон вовела нови правила, пишува Дејли експрес. На персоналот сега им е...
СветСлајдерСцена

Бред Пит нарекол едно од децата „колумбајновец“, а Анџелина „ја држел како заложник“ за време на кавгата: Нови детали од случајот на ФБИ

Еспресо
Порталот NBC објави нови детали од извештајот на ФБИ за конфликтот меѓу Анџелина Џоли и Бред Пит во приватен авион во 2016 година. Тогаш актерката...
СветСлајдерСцена

(Фото) Сите детали за роденденската забава на Мадона: Од бркање на зли духови до крстови, статуи на богородица, надреалистички маски…

Еспресо
Забава под месечината, вклучувајќи бројни здравици, храна, бакнежи со пријателите и позирања на ѕвездата споделени на социјалните мрежи: вака Мадона го прослави својот 64-ти роденден....
СветСлајдерСцена

„Испливаа“ грди детали за Том Круз, глумицата Ремини тврди: „Немојте да ве измами и шармира, тој е ѓаволот!“

Еспресо
Леа Ремини откри грди детали за Том Круз и се присети на неговата поврзаност со скиентологијата, исто како нејзината пријателка Клер Хедли.   View this...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Среќна е што остана жива“: сè за страшната несреќа на Ен Хеч

Еспресо
Актерката удрила со својот автомобил во куќа во Лос Анџелес и „ѝ претстои долго закрепнување“. Во петокот вечерта, Ен Хеч удрила со својот автомобил во...