13.8 C
Скопје
00:00 - 30 мај, 2024

Ознака : џоли

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бред Пит ја нарече Анџелина Џоли лицемерка и лажга: Војната на ѕвездите продолжува

еспресо
Холивудскиот актер Бред Пит ја нарече Анџелина Џоли лицемерка и ја обвини дека лаже, пренесува Дејли меил. Бред Пит рече дека актерката постојано користи договори...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Синот Пакс за Бред Пит: „Ти си ужасно човечко суштество, ни го направи животот пекол“

Еспресо
Синот на Бред Пит и Анџелина Џоли, Пакс (19) го нарече својот татко „зло од светска класа кој ги тера неговите четири мали деца да...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Џон Војт „партал“ ја направи ќерка си Џоли за ставовите за Палестина: „Будала, го нарекуваш Израел причина за проблемот?“

Еспресо
Џон Војт застана на страната на израелската армија. 84-годишниот американски актер Џон Војт ја критикуваше својата славна ќерка Анџелина Џоли (48), која го поддржуваше цивилното...
СветСлајдерСцена

„Падна“ договор меѓу Бред Пит и Анџелина Џоли: Назначен независен директор на францускиот замок

Еспресо
Бред Пит и Анџелина Џоли конечно го решија спорот околу заедничкиот бизнис. За тоа пишува Дејли Мејл. И 59-годишниот американски актер и 48-годишната актерка се...
СветСлајдерСцена

Бред Пит ѝ одговори на Анџелина Џоли за јавното понижување: „Нема да успее“

Еспресо
Јавната војна меѓу холивудските поранешни партнери Анџелина Џоли и Бред Пит продолжува. Овој пат камен на сопнување е Шато Миравал. Шато Миравал е лозје во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Тимот на Анџелина Џоли со нови шокантни обвинувања против Бред Пит: „Ја уценуваше да молчи за малтретирањето…“

Еспресо
Бред Пит тврди дека Анџелина Џоли тајно го продала својот дел од нивниот заеднички имот во Франција каде што имаат лозја. Сега пак, од таборот...
СветСлајдерСцена

(Фото) Анџелина Џоли уловена со милијардер банкар: Кој е Дејвид Мајер де Ротшилд

Еспресо
За Анџелина Џоли гласините велат дека има врска со наследникот на познатото семејство на банкари -милијардери во САД, Дејвид Мајер де Ротшилд. Папараци ја фотографирале...
СветСлајдерСцена

Гласините за врската на Бред Пит и Емили Ратајковски стигнаа до Анџелина Џоли: Еве како реагирала

Еспресо
Гласините дека Бред Пит се забавува со моделката Емили Ратајковски стигнаа до Анџелина Џоли, пренесува Hollywood Life.   View this post on Instagram   A...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) „Испливаа“ фотографии од ФБИ со траги од насилство врз Џоли по кавга со Бред Пит

Еспресо
„Пејџ сикс“ објави фотографии од Анџелина Џоли со модринки на рацете кои глумицата ги добила како резултат на кавга со Бред Пит во приватниот авион...
СветСлајдерСцена

Брет Пит се однесувал како чудовиште, Џоли како негов заложник – ужасни детали од врската на двете ѕвезди

Еспресо
Страстите меѓу поранешните сопружници Анџелина Џоли и Бред Пит не стивнуваат. Имено, како што пишува Дејли Меил, Анџелина поднела обвинение против ФБИ под лажното име...