25.8 C
Скопје
13:46 - 25 мај, 2024

Ознака : ратајковски

СветСлајдерСцена

(Фото) На Оливија Вајлд не ѝ пречи романсата на Хари Стајлс и Емили Ратајковски: Ужива во денот со поранешниот сопруг

Еспресо
Оливија Вајлд неодамна беше фотографирана како поминува квалитетно време со таткото на нејзините деца, Џејсон Судеикис. Додека поранешното момче на Вајлд, Хари Стајлс, неодамна беше...
СветСлајдерСцена

Гласините за врската на Бред Пит и Емили Ратајковски стигнаа до Анџелина Џоли: Еве како реагирала

Еспресо
Гласините дека Бред Пит се забавува со моделката Емили Ратајковски стигнаа до Анџелина Џоли, пренесува Hollywood Life.   View this post on Instagram   A...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Секој маж посакува оваа глетка да го разбуди: Голата Емили со волјчак во креветот (ФОТО)

Еспресо
Според многумина една од најубавите и најзгодни манекенки, Емили Ратајковски (28), позираше целосно гола во креветот и повторно го воодушеви Инстаграм. Иако во креветот јасно...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ратајковски ја одбележа годишнината со емотивно видео на Инстаграм

Еспресо
Суперзгодната манекенка Емили Ратајковски пред две години изненадно се омажи за филмскиот продуцент Себастијан Бер МекКларда, за кој дотогаш не се ни знаеше дека ѝ...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Три милиони прегледи за два часа: Емили покажа сè! (ФОТО)

Еспресо
Една од најсексипилните жени во светот објави видеоснимка на која позира во проѕирен комплет од долна облека со точкест принт. Емили Ратајковски ја претстави новата...
ЛајфстајлСцена

Емили Ратајковски со провокативен стајлинг – За некој секси, за некој вулгарно (ФОТО)

Igor
Малкумина се оние кои би се осудиле да облечат нешто вакво на себе и да прошетаат со тоа низ град. За неа се вели дека...
ЛајфстајлСцена

Емили Ратајковски го очекува првото дете?

Igor
Многубројните фанови кои ја следат манекенката Емили Ратајковски се уверени дека таа преку фотографија најавила дека таа и нејзиниот сопруг Себастијан Беар Меклард го очекувааат...
ЛајфстајлСцена

Емили Ратајковски позираше без градник и повторно ги избезуми фановите (ФОТО)

Igor
Атрактивната манекенка Емили Ратајковски објави нова провокативна фотографија на својот Инстаграм профил. Имено, на фотографијата која собра повеќе од 800 илјади лајкови, манекенката позираше во...
Сцена

Без грешка: Емили Ратајковски прошета во фустан со кој привлече погледи (ФОТО)

Igor
Летните температури можат да бидат брутални и едноставно е претопло за да носите панталони. Емили Ратајковски има едноставно решение кое можете да го извлечете од...
ЛајфстајлСцена

МНОГУ МАНЕКЕНКИ НЕ БИ СЕ ОСУДИЛЕ НА ОВА: Емили Ратајковски позираше недепилирана, па испрати јасна порака (ФОТО)

Igor
Сакаше да влијае на сите жени во светот да бидат она што сакаат и да го прават она што го сакаат. Емили Ратајковски го проследи...