23.8 C
Скопје
17:23 - 25 јуни, 2024

Ознака : прегледи

Наши ФациСлајдерСцена

(Видео) ДНК го „врати“ Врчак на музичката сцена, а новата песна руши рекорди: „Посреќна“ за 48 часа има  70.000 прегледи!

Еспресо
Новата песна на ДНК и Врчак стана вирална, а за неполни 48 часа песната има 70.000 прегледи! Конечно се случи тоа што многумина со нетрпение...
ВестиВи ПрепорачувамеСлајдер

Бесплатна мамографија за жените од 45 до 69 години – не ги игнорирајте смс пораките за преглед!

Еспресо
Сите жени во Македонија од 45 години до 69 години ќе добијат покана да направат мамографија и ехо. Целта на скринигот за рак на дојка...
Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) ЗОКИ ФАЦИ ТАНЦУВА НА ПОЗНАТА СРПСКА ПЕСНА: Видеото има повеќе од 120.000 прегледи!

М.Р.
Нашиот познат менаџер, шоубиз ѕвезда и поранешен водител Зоран Василевски, попознат на јавноста како Зоки Фаци e постојано активен на популарните социјални мрежи.   View...
UncategorizedБалканСлајдерСцена

(ВИДЕО) ЈЕЛЕНА РОЗГА И САША МАТИЌ „РАСТУРИЈА“ СО ПЕСНА ОД ОЛИВЕР: За само неколку часа собраа 75.000 прегледи!

Еспресо
Популарната хрватска пејачка Јелена Розга објави снимка од снимање на спотот во кој пее дует со Саша Матиќ, а пеат песна од Оливер „Што ќе...
Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

Д-Р РИСТОВСКИ: Бев лице со посебни потреби, знам што значи подадена рака

Кате Божиновска
Неговата ординација се наоѓа во скопско Бардовци, отворена е за секого кому му е потребна помош, посебно на оние кон кои треба да се пристапи...
Секојдневие

21 милион прегледи: Хит снимка покажува како танцот се менуваше низ децениите (ВИДЕО)

Еспресо
На Фејсбук се појави видео кое прикажува како танцот се менувал од 1920-те до 2000-та година и така веднаш стана вирален. „Еволуцијата на танцот“, пишува...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Три милиони прегледи за два часа: Емили покажа сè! (ФОТО)

Еспресо
Една од најсексипилните жени во светот објави видеоснимка на која позира во проѕирен комплет од долна облека со точкест принт. Емили Ратајковски ја претстави новата...