18.8 C
Скопје
21:18 - 5 октомври, 2022

Ознака : јелена розга

Еспресо Слајдер

(Видео) Јелена Розга вечерва на пастрмалијада – Дојдете да се забaвуваме лудо и незаборавно во Штип

Еспресо
По две години пауза вечерва се одржува 14 -то издание на манифестацијата „ Штипска пастрмалијада“ на која се поканета гостите да ги забавуваат хрватската звезда...
Балкан Слајдер Сцена

(Фото) Јелена Розга во проѕирен фустан ги „збрлаве“ фановите: „Каква убавина“, „божица“…

Еспресо
Кој би ѝ дал 45 години кога изгледа двојно помлада, а згора на тоа и како моделка! Јелена Розга ги собра пофалните коментари од своите...
Балкан Слајдер Сцена

Јелена Розга подготвува нешто ново, наскоро ќе ги израдува фановите

еспресо
Во новото, но и последно издание на емисијата „Премиера – викенд специјал“, се појавува и пејачката Јелена Розга која ги открива своите планови.  Вели дека...
Свет Слајдер Сцена

Какво заболување има Јелена Розга?

Еспресо
Последниве денови повторно хрватските портали пишуваат за здравјето на една од нивните најомилени пејачки, Јелена Розга. Кога пред три дена на пејаќката ѝ се слошило...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Сцена

Никогаш не излегува од мода: Белиот елегантен костим на Јелена Розга

М. Р.
Јелена Розга важи за една од најдобро облечените дами меѓу балканските ѕвезди, а нејзиниот елегантен, женствен стил е секогаш вистинска мамка за погледи.   View this...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) КИМ КАРДАШИЈАН ЈА ИЗГУБИ ТИТУЛАТА ЗА НАЈУБАВ ЗАДНИК: Старлетата засенета од Јелена Розга!

М.Р.
Јелена Розга важи за една од најдобро облечените дами меѓу балканските ѕвезди, а нејзиниот елегантен, женствен стил е секогаш вистинска мамка за погледи. Пејачката ужива да...
Балкан Слајдер Сцена

(ФОТО) ЈЕЛЕНА РОЗГА ОБЛЕЧЕ МОДНО ПАРЧЕ ОД 150 ДЕНАРИ во кое изгледа многу заводливо: Хрватицата ги запали социјалните мрежи!

М.Р.
Јелена Розга е една од најдобро облечените дами меѓу балканските ѕвезди, а нејзиниот елегантен, женствен стил е секогаш вистинска мамка за погледи. Пејачката ужива да ги...
Uncategorized Балкан Слајдер Сцена

(ВИДЕО) ЈЕЛЕНА РОЗГА И САША МАТИЌ „РАСТУРИЈА“ СО ПЕСНА ОД ОЛИВЕР: За само неколку часа собраа 75.000 прегледи!

Еспресо
Популарната хрватска пејачка Јелена Розга објави снимка од снимање на спотот во кој пее дует со Саша Матиќ, а пеат песна од Оливер „Што ќе...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Слајдер Сцена

ЈЕЛЕНА РОЗГА ЗА ПРВ ПАТ ПРОГОВОРИ ЗА ЉУБОВНИОТ ЖИВОТ: Пејачката откри и какви додворувачи преферира!

М.Р.
Пејачката Јелена Розга неодамна проговори за својот љубовен живот и истакна дека се чувствува исполнета и среќна. Розга избегнува да зборува за приватниот живот, но...
Балкан Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Слајдер Сцена

ЈЕЛЕНА РОЗГА: Ме мачи срцето, а Хашимото синдромот ми ја „изеде“ тироидната жледна

М.Р.
Популарната хрватска пејачка Јелена Розга секогаш отворено зборувала за својата здравствена состојба. Иако на прв поглед изгледа дека е полна со енергија пејачката страда од...