18.8 C
Скопје
21:05 - 5 октомври, 2022

Ознака : пастрмалијада

Еспресо Слајдер

(Фото) Уште една фантастична вечер во Штип со Тони Цетински, Куку Леле и Зоран Илиев

Еспресо
Вечерва забавата продолжува со Тони Цетински на кого ќе му претходат легендарните Куку Леле и нашиот Зоран Илиев. Присуството е задолжително, затоа што ветуваме уште...
Еспресо Слајдер

(Видео) Јелена Розга вечерва на пастрмалијада – Дојдете да се забaвуваме лудо и незаборавно во Штип

Еспресо
По две години пауза вечерва се одржува 14 -то издание на манифестацијата „ Штипска пастрмалијада“ на која се поканета гостите да ги забавуваат хрватската звезда...