-0.2 C
Скопје
05:48 - 29 јануари, 2022

Ознака : инстаграм

Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ЈЕЛЕНА СПЕНЏАРСКА „РАЗОЧАРАНА“: Денес е тешко е да најдеш квалитетно ластиче за коса, а камоли па дечко!

М.Р
Познатата водителка на утринска програма и инфлуенсерка, Јелена Спенџарска шармира со својот изглед и природна убавина. Водителката покрај на малите екрани, се повеќе внимание преку...
Балкан Ви Препорачуваме Еспресо Женски печат Слајдер Сцена

СИНОТ НА АКИ РАХИМОВСКИ СО ТАГА „Си бевме повеќе со песната отколку со зборовите, луѓето знаеја сè за нас, а само ние знаевме…“

Еспресо
Ноќта пред неговата смрт, Аки му рекол на својот син Кристијан да се „чува себеси и своите, бидејќи короната лудува…“. Синот пак, не ни претпоставувал...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

ОВАА ЖЕНА ИМА ПОСЕБНО МЕСТО ВО СРЦЕТО НА ТАЛАТ: Актерот Дритон Вејсели објави фотографија со која го привлече вниманието на своите фанови

М.Р.
Дритон Вејсели публиката ја освои по неговата улога на рецепцинерот Талат во серијата „Преспав“. Со својот хумор тој успеа да ја насмее македонската публика, а...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

(ФОТО) ФОТОГРАФИЈА КОЈА „ЖАРИ И ПАЛИ“ НА ИНСТАГРАМ, ДЕВОЈКИТЕ ПОБУДАЛЕА ПО БРАЌАТА НА ЃОКОВИЌ: „На кој му е гајле за Новак, ги гледате ли овие фраери?“

Еспресо
И додека драмата за Новак Ѓоковиќ се уште се одвива во Австралија, на социјалните мрежи се појави фотографија која предизвика галама, ама и воздишки. На...
Uncategorized Свет Слајдер Сцена

КОРТНИ КАРДАШИЈАН Е ТРУДНА? Фановите ги протолкувале чудните знаци

Еспресо
Според нејзините фанови, Кортни Кардашијан на својот Инстаграм профил шири индиции за нејзината бременост. Уште пред неколку недели нејзините следбеници шпекулираа дека инфлуенсерката е бремена,...
Свет Слајдер Сцена

(ФОТО) ЕВЕ ШТО ПРОПУШТА КАНЈЕ ВЕСТ: Ким Кардашијан со експлозивни фотографии во суперсекси издание, облините „пукаат“ и провоцираат!

Еспресо
Ким Кардашијан објави неколку секси фотографии на својот Инстаграм профил на кои позира во навистина експлозивна облека која ги истакнува сите нејзини облини. Кога станува...
Балкан Слајдер Сцена

СЕ ОГЛАСИ ДУШКО ТОШИЌ, СОПРУГОТ НА КАРЛЕУША: Јас сум господин, а не насилник! Ќе ги игнорирам измислиците и ќе чекам ветрот против мене да помине!

Еспресо
По кавгата и наводната шлаканица во домот на Карлеуша-Тошиќ, се огласи сопругот на популарната пејачка. – Почитувани следбеници, пријатели и припадници на медиумите. Обично не...
Лајфстајл Секојдневие Слајдер

Ова се трите најлајкувани објави на Инстаграм за 2021 година

Еспресо
Објавено е кои објави на Инстаграм во 2021 година биле најмногу лајкувани, пренесува „E! Online“. Фотографијата со која Кристијано Роналдо и Георгина Родригез објавија дека...
Свет Слајдер Сцена

АЛЕК БОЛДВИН СО ЕМОТИВНО ВИДЕО: Ќе работам на себе и состојбата на умот, нема да дозволам негативноста да влијае на мене!

Еспресо
Алек Болдвин (63) го одбележа почетокот на 2022 година размислувајќи за кобниот настан од снимањето на филмот „Раст“ кога случајно со пиштол ја уби снимателката...
Лајфстајл Свет Секојдневие Слајдер

ШТО Е „ИНСТАГРАМ“: Шефот на компанијата најави промени во новата година

И. Т.
Шефот на социјалната мрежа „Instagram“, Адам Мосери во вторникот вети дека следната година ќе се „преиспита што е „Instagram“. Во видеото објавено на „Twitter“, Мосери...