17.8 C
Скопје
13:59 - 27 февруари, 2024

Ознака : Деп

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Амбер Херд го прекина молкот: „Плукајте ми го отровот в лице, а не на социјалните мрежи“

Еспресо
Во првото телевизиско интервју објавено по долгото судење против поранешниот сопруг Џони Деп, актерката извади повеќе од камче од нејзиниот чевел. Првото интервју што Амбер...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Васкез ѝ одговори на Амбер Херд: „Семејното насилство нема пол“

Еспресо
Адвокатите на Џони Деп вчера наутро се појавија на повеќе тв-емитувања за да се спротивстават на зборовите на Амбер Херд дека судењето за клевета на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Во судењето Деп-Херд, вистинскиот победник е Камил Васкез

Еспресо
Ако седумте поротници на крајот се изјаснија во корист на ѕвездата – Деп, заслугата секако е и нејзина. Предводничката на правниот тим на тужителот, 38-годишната...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џони Деп по пресудата: „Поротата ми го врати животот“;„Целта беше да се открие вистината“

Еспресо
„Поротата ми го врати животот“, ова се зборовите на Џони Деп кој го прекина молкот по изречената пресуда вчеравече, поротата одлучи во негова полза. По...
СветСцена

Судската одлука во суми: Колку Амбер Херд сега треба да му плати на Џони Деп за клевета, а колку Деп треба да плати; се огласи и Камила Васкез

Еспресо
Колку Амбер Херд треба да му плати на Џони Деп за клевета, откако е донесена пресудата и таа е обвинета за клевета на поранешниот сопруг....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Еве кој ПОБЕДИ во случајот Деп -Херд, очекувавте?

Еспресо
Поротата одлучи за тешкиот и шест недели долг судски процес во кои се судеа двајцата поранешни сопружници – Џони Деп и Амбер Херд.  Херд тврдеше...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Џони Деп нема да присуствува на читање на пресудата, еве ја причината

Еспресо
Судење Џони Деп против Амбер Херд заврши, поротата на Ферфакс ја донесе пресудата! Деп не ја чекаше одлуката во Вирџинија и нема да присуствува на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Деп против Херд, ПРЕСУДАТА Е ДОНЕСЕНА!

Еспресо
Поротата денес ја донесе пресудата во мачниот судски случај на Деп против Хард, и обратно кој траеше шест недели! Поротата на судскиот процес против Деп...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Судски процес Деп-Херд: во очекување на пресудата, кој ќе победи? Бројките се неверојатни, Деп е попупарен од Трамп во кампања!

Еспресо
Корисниците на социјалните мрежи веќе одлучија, но сепак, што ќе каже поротата и судиите? Денеска се чека пресудата за судскиот процес за клевета меѓу Џони...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Судењето Џони Деп-Амбер Херд беше лош избор што се претвори во ТВ-шоу; „поттикнува семејно насилство и сексуална злоупотреба“

Еспресо
Овозможувањето на јавноста да ги гледа прилозите, да ги види доказите и да дознае за секој детал од постапката, ефективно го направи овој правен спор...